HABER Volkswagen'in yeni devi: Atlas

Dagasan

Elit Apaçi
9 Eyl 2016
51
13
970
Amerika'da, Avrupa gibi ufak hacimli motorlar tercih edilmiyor, özellikle böyle büyük araçlarda. Örneğin 241 hp E300 için az gücü var diyorlar testlerde. Araç Avrupa'da satışa çıkarsa daha ufak ekonomik motorlara da yer verirler.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Volkswagen Atlas ve Arteon gibi yeni modelleriyle emisyon skandalından sonra güçlü bir çıkış yakalayacaktır ama emisyon skandalının izini bence asla kolay kolay silemeyecektir. Volkswagen'in Atlas ile Amerikan ve Japon devlerine asla rakip olamayacağını düşünüyorum. Volkswagen Atlas'ı Amerika pazarını baz alarak geliştirdiği bir model fakat Atlas ülkemize gelir mi gelmez mi bunu bekleyip göreceğiz

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Eren bey dediklerinize harfiyet katılıyorum. Volkswagen sırf "biz bunu da yaptık" demek için yapmış. Atlas'ın Amerikan ve Japon devleri karşısında hiç şansı yok. Toyota Land Cruiser/Cruiser Prado, Nissan Patrol, Lexus LX, İnfiniti QX80, Cadillac Escalade, Chevrolet Suburban/Taheo, GMC Yukon, Lincoln Navigator karşısında hiçbir şansı yok..

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Eren bey dediklerinize harfiyet katılıyorum. Volkswagen sırf "biz bunu da yaptık" demek için yapmış. Atlas'ın Amerikan ve Japon devleri karşısında hiç şansı yok. Toyota Land Cruiser/Cruiser Prado, Nissan Patrol, Lexus LX, İnfiniti QX80, Cadillac Escalade, Chevrolet Suburban/Taheo, GMC Yukon, Lincoln Navigator karşısında hiçbir şansı yok..
Zaten rakipleri tam olarak saydıklarınız değil ki? O yüzden bence şansı var fakat ülkemize hiçbir zaman gelmeyecek.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Eren bey dediklerinize harfiyen katılıyorum. Volkswagen Atlas'ın Amerikan ve Japon devleri karşısında bence hiçbir şansı yok. Toyota Land Cruiser/Cruiser Prado, Nissan Patrol, Lexus LX, İnfiniti QX80, Cadillac Escalade, Chevrolet Suburban/Taheo, GMC Yukon, Lincoln Navigator karşısında hiç şansı yok

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Eren bey söylediklerinize harfiyen katılıyorum. Volkswagen Atlas'ı sırf "biz bunu da yaptık" demek için yapmış. Volkswagen Atlas'ın Amerikan ve Japon devleri karşısında bence hiçbir şansı yok. Toyota Land Cruiser/Cruiser Prado, Nissan Patrol, Lexus LX, İnfiniti QX80, Cadillac Escalade, Chevrolet Suburban/Taheo, GMC Yukon, Lincoln Navigator varken hiç kimse Atlas'ın yüzüne bile bakmaz..

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Korkaklar gibi kod adının arkasına sığınan korkaklar otomobilden zerre gram anlamıyorsunuz kapatın çenenizi gundiler. Atlas'n rakipleri bu araçlardır ve Atlas'ta bu araçların hiçbirine rakip olamaz ve olacak kapasite de Atlas'ta yoktur tıpkı sizin gibi gundiler

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
VAG düşmanlığından bahsediyorsun profilinde Ford var. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. Volkswagen parayı bizden alsın, gitsin yatırımını ve fabrikasını başka ülkeye kursun. Almanlar alasın parayı bizden gitsinler o paraya terörist beslesinler, teröristlere silah versinler gelip ülkemizde bizi vursunlar yok ya. Vatanını, Milletini seven hiç kimse Alman otomobili falan alman. Alman'a para kazandıracağıma giderim canım ülkeme yatırım yapan markaladan otomobil alırım gundi. Buna da Vatansevelerlik deniyor anlamıyorsan öğren

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
VAG düşmanlığından bahsediyorsun profilinde Ford var. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. Volkswagen parayı bizden alsın, gitsin yatırımını ve fabrikasını başka ülkeye kursun. Almanlar alasın parayı bizden gitsinler o paraya terörist beslesinler, teröristlere silah versinler gelip ülkemizde bizi vursunlar yok ya. Vatanını, Milletini seven hiç kimse Alman otomobili falan alman. Alman'a para kazandıracağıma giderim canım ülkeme yatırım yapan markaladan otomobil alırım gundi. Buna da Vatansevelerlik deniyor anlamıyorsan öğren
Bakın fikriniz , söyledikleriniz güzel ama uslubunuz biraz yanlış alman arabası alan vatan haini olmuyor tabi :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım