furkankaya585597 kullanıcısının son içeriği

 1. F

  10w40’dan 0w40’a geçiş yapılır mı?

  Deneyimli bir usta 100 bin km öncesinde 0w40 yağ öneriyordu ama ondan sonra 10w40 önermişti. Arabanın motor durumuna göre yağın viskozitesi değişir.
 2. F

  2010 Ford Focus Trend X 90 HP hantal kalır mı?

  Hantal kalmaya kalmaz ama beklentiler de önemli Uzun yolda 110 sabit gideceğim dersen dik rampalarda vites küçültmen gerekebilir ama çok da üzmez.
 3. F

  Çok İyi Olduğu Halde Ülkemizde Yeterince Rağbet Görmeyen Otomobiller

  Polo daha medeni derken Polo binek araç, Caddy ticari araç. Caddy'nin üretim amacı MPV olması değil yük taşımasıdır. Arkalar yay olsa bile Polo'daki gibi bir süspansiyon sistemi olamayacak. Eğer olursa yük taşıyamayacak. Polo'nun arkasına 3 kişi binince davlumbaza sürtüyor Caddy'nin 1 tona yakın...
 4. F

  Kaskosuz arabayla Audi A4'e çarptım çok yansır mı

  Şu kadarcık hasar için sorun çıkarmak bile gereksiz bence ben olsam sıkıntı yok der devam ederim. Karşıdaki kişi gereksiz yere uzatmış. Karşıdaki arabanın hasarı sana hasar kaydı olarak yazılmaz. Bu sadece sahibindendeki dolandırıcıların söylediği yalandan ibaret. Senin arabanda kasko olsaydı...
 5. F

  AÇIK 95.000 TL ye kadar D segment araç önerisi

  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-1998-bmw-520ia-m-paket-sunroof-otomatik-vites-daha-160-bin-km-de-821864699/detay
 6. F

  Benzinli Araç Tramer Sorgusunda Dizel Görünüyor

  Bir kontrol et istersen bende ikiside öyle görünüyordu. Hatta sonra hyundai servisine gidip kontrol ettirdim sonradan şase no atılmış mı diye herhangi bir sorun yok. Sadece tramerde yanlış yazılmış.
 7. F

  Benzinli Araç Tramer Sorgusunda Dizel Görünüyor

  Ben düzeltmek için sigorta şirketini aradım. Onlar da ilk sigortanın yapıldığı sigorta şirketini aramamı söylediler. Aradığımda ise hiçbir şey yapamadım. Biraz uğraşmak gerekli ben uğraşmak gerektiğini düşünmedim.
 8. F

  Benzinli Araç Tramer Sorgusunda Dizel Görünüyor

  Benim araba da 2006 model görünüyordu sigorta kaydında. Dizel mevzusu büyük ihtimalle ilk sigorta kaydını yapan kişilerin yaptığı hatadan kaynaklı olabilir.
 9. F

  195/60 R16 Lastik Önerisi

  Lastik işini bir süre erteledik. Covid-19 sağolsun bu ara arabalar yerinden oynamıyor genellikle. O yüzden de bu yazı geçirip kışın da yedekteki kışlıkları kullanıp kışın almayı düşünüyorum. Muhtemelen kışın yazlık lastiklerin fiyatı düşecektir. Üzerindeki lastikler de o kadar kötü değil zaten.
 10. F

  Ani Frenleme

  Ben öyle bir durum yaşadım. Ne arkadaki arabayı ne de karşıdaki arabayı düşünüyorsun. İlk yaptığım sola kırıp frene basmak oldu. O anda ne yapacağını düşünmüyorsun zaten.
 11. F

  Sıfır VW Polo Parasına BMW 520i F10 Almak Ne Kadar Mantıklı ? Test Ettik

  520i değil de E180 olsa alırım. Ama bende düşük km takıntısı var. O yüzden almam. Sıfır polo yerine 2. El 20 binde araba alır keyfime bakarım.
 12. F

  2. El Otomobil Piyasası Nereye Gidiyor?

  0 arabalar gelmeye başladı. Umarım piyasa bir an önce düzelir. 100 bine aldığım arabayı 75 bine satmak istiyorum.
 13. F

  KAPALI Yeni Kasa Audi A3 Alınır mı ? 300 Bin TL'ye Araç Önerileriniz

  D segmenti ağır bir segment ama A3'ün doluları 508'den kalite anlamında daha üstün. Bence karşılaştırmayı boyut anlamında yapmak gerekiyor. D segmenti araçlar boyutları gereği C segmentine göre daha hantal kalacaktır. Uzun yol yapan kişilerin D segmenti alması mantıklı ama şehir içi ağırlıklı...
 14. F

  2. El Otomobil Piyasası Nereye Gidiyor?

  Fiyatların yükselmesinin en büyük nedeni arabasının bekledikçe değer kazanacağını sanan satıcılar ve yüksek fiyattan alan alıcılar. Aracı olarak da sarı sitenin yetersiz denetlenmesi. 500.000 TL'ye S2000 ilana konuyor ama bunu denetlemiyorlar. Ancak bilmedikleri nokta gerçekten araba bakan...
 15. F

  Station Wagon Severler Derneği

  Gönül Station M5 diyor ama ülkemiz şartlarında en iyisi bence bu.
Üst