Mt.Akina kullanıcısının son içeriği

 1. Mt.Akina

  Başarılı Araç Fotoğrafları

  Süpersedanların savaşı.Camdan bakıp da kaç basıyormuş ağbii?Kuşağına selamlar :D. Soldan sağa Alpina B10, Merc. E500, Lotus Omega. Bir tane daha.
 2. Mt.Akina

  Otomobil Videoları

  Süpersedanın esprisi ve polisin kovalayamama sorunsalı.
 3. Mt.Akina

  Arabanızın Fotoğrafları

  Ooo hayırlı olsun.Renk seçme zorluğu olmasın diye 3 renkten de alınmış :D
 4. Mt.Akina

  Sürüş Tecrübeniz Kaç Km?

  Kaç yıldır ehliyetiniz var? -6 yıldır ehliyetli olarak yollardayım ehliyetim yokken trafikte araç kullanmadım, öyle araç kaçırmak nedir falan bilmem. Ufak tefek boş yollarda geçmeyi saymak saçma gelir, bir tecrübeyi yaşamak için o aracı sanayiye götürüp bakımını yapmak ilgilenmek de gerekir...
 5. Mt.Akina

  AÇIK Fiat 126 Bis veya Murat 124 Almayı Düşünüyorum

  Consul Granada'larda kullanılan V6'lar var, onların aynısı Sierra/Scorpio da kullanılıyor, motor miadını doldurmuş durumda parça vesaire çok çok az. Bence illa olacaksa da 124 olsun mekanik kaporta hallolur sadece incik boncuk kozmetikle uğraşırsınız, fakat bilemiyorum Müdür'üm...
 6. Mt.Akina

  AÇIK Fiat 126 Bis veya Murat 124 Almayı Düşünüyorum

  Şu ara en kolay toplanacak 30 yaşını geçmiş araç 131.Baltaburun zor olur be abi toplu olması lazım halihazırda.124 ise muamma. Dikkat çekme işin içine girdiyse bir şey diyemiyorum.O zaman Bis yerinde bir karar, o bütçeye ondan çok dikkat çeken bir de eski Kaplumbağalar olurdu herhalde.
 7. Mt.Akina

  AÇIK Fiat 126 Bis veya Murat 124 Almayı Düşünüyorum

  Bu bütçede öğrenci olarak zevk almak istersen 1.6 Taunus ve Renault 11 1.4 GTS bakabilirsin.Eğer yakıt çok problem olmaz dersen 2.0 Taunus ve Renault Flash' a da çıta yükseltebilirsin, bence çok mantıklı seçenekler. 126 Bis şu an alınsa alınsa bir tek proje için alınır harici bana çok mantıklı...
 8. Mt.Akina

  AÇIK Öğrenci arabası (vurmayın tamam)

  İkisi arasında senin şartlarında UK'nın yerli üretimi olan Manuel 1.5 Turbo Honda Civic mantıklı olurdu ama ben şahsen senin şartların doğrultusunda kendime araç arasaydım boş bir BMW F20 116i-116d alırdım.
 9. Mt.Akina

  Arabanızın Fotoğrafları

  Bijonları kaybedince yazlıklarla kışa yakalandık.Kışlıklar bagajda geziyoruz.Araba yıkasan desen -2 derece, malum kirli ve buzlu modumuz ektedir.
 10. Mt.Akina

  Başarılı Araç Fotoğrafları

  Öyle güzel bir şey ki bir aracın yüzde yüzünü kullanmak. Gece gece insanın canı amatör ralli çeker mi? Evet çekiyor ama amatör olanından şöyle koca koca firmaların değil de ufak ufak insancıkların eğlendiği :) https://dirtfish.com/cars/10-cars-to-start-rallying-with/amp/ Fotolar buradan...
 11. Mt.Akina

  Warm Hatch | Alfa Romeo MiTo

  2 yıldan 2 yıla bir aksiyon diye yorumlamak lazım, gereksiz bir gerilim olduğu konusunda hem fikirim ama direksiyon başında onca keyfe 2 yıldan 2 yıla bir günlük işkence de olsun o kadar. ;)Takipteyiz.
 12. Mt.Akina

  Warm Hatch | Alfa Romeo MiTo

  Bu da 11.cisiymiş gibi okudum geçmiş olsun. Muayene işi cidden sıkıntı, hani bunları falan yaşayınca hani şu bazı arkadaşlar var forumlarda yok şöyle kocaman motoru swapladım şunu değiştirdim şöyle sorunsuz geçtim falan diyenlere bir kulak küpesi olmuş.
 13. Mt.Akina

  2011 FIAT Panda 1.2 69HP - 169

  Oldukça merak ettiğim araçlardan birisi Panda .İyi günlerde binin, oldukça iktisatlı olduğunu belirtmişsin, benim gibi küçük hacimli aracı yeterli bulanlar için mantıklı bir araç olduğunu düşünüyorum.
 14. Mt.Akina

  Başarılı Araç Fotoğrafları

  Biraz güç kazanmış, ağırlık olarak diyete girebilmiş mi?Biliyor musun? Eğer öyleyse daha seri hissettirecektir.Toyota platformunda yükselecek diye yazılmış da Toyota'nın böyle bir arkadan itiş platformu yok herhalde Supa var o da Z4'den herhalde sıfırdan platform üretecekler.
 15. Mt.Akina

  Fiat Linea Çift Turbolama

  Biri yapsın da izleyelim modundayım şu an, Linea hakkında yorum yapmayacağım zaten bazı arkadaşlar benim diyeceklerimi söylemişler.TR'de bir ilk olur fena mı?
Üst