BMW E90 320D Premium 177 HP #BB385

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah 🙏🏻.
Teşekkür ederim başkan

Hayırlı uğurlu olsun inşallah, AUDİ gider diye düşünüyorum :)
anlık olarak o kesinleşti gibi :D
Hayırlı uğurlu olsun, meirelesi şutla gitsin
asdfasdfasdf eyv reiss :D

Hayırlı olsun kazasız belasız abi.

eyv hacım teşekkür ederimm

Teşekkür ederim :)

Müdür hayırlı olsun. Voltranı tamamlamışsın. Ruh haline göre bugün işe audiyle gideyim, yarın aileyle gezerken mersoyu alırım, haftasonu hatunun yanına giderken de bmw ile gideyim bari lüksüne erişmiş oldun :D

hah işte bu voltranda eksik olan ne bil bakalım asdfasdfasdfasdfasdf

Hayırlı olsun. Üç otomobil arasında bir karşılaştırmayı sizin objektifinizden okumak isterim.

Teşekkür ederim, ama karşılaştırma yapmak çok zor ya.

hem ayrı motorlar, hem ayrı seneler
Yav benimde mesajım olsun bu konuda :D Abem hayırlı olsun , mercoya veda vakti gelmiştir o vakit , bmw ve mercedes aydı ipte oynamaz :D

o zaman audi satılıradsfasdf

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

teşekkür ederim hacım

• Haha
Tepkiler: S.Asil ve Cenk

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,075
4,070
26
Vay vay vay, müdürüm de 45 plaka olmuş artık :) . Hayırlı uğurlu olsun müdürüm, Allah kaza bela vermesinn :)

Memory42

Murat
Senkromeççi
8 Şub 2024
18
14
70
35
Konya
Marka
Opel
Hayırlı olsun, gerçekten temiz olduğu belli aracın. Bizde zamanında e46 vardı 2.2 benzinli, gayet keyifli bir araçtı. Motosikletten sonra araç olarak iyi gelmişti : )

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,067
6,945
5,020
github.com
Marka
BMW
Herkese Merhabalar .
Sizleri ailemizin yeni üyesi ile tanıştırmak istiyorum :)
Kendisi başlıkta da belirttiğim gibi BMW e90 320D . Premium donanıma sahip 177 hplik bir Makinaya sahip. Yeni bir makina arayışı içindeyken tesadüf karşıma çıktı ve nasip oldu.
Salihli otorapor sahibi tanıdığımız sevgili Mümin abiden aldık aracı. 224bin kmde , Hatasız boyasız değişensiz . Zincir ve şanzıman yağı yeni değişmiş, ağır bakımları yapılmış. Temiz bir araç olduğu için koşa koşa gittim aldım. hangi aracın yerini alacağı henüz tam olarak belli değil. Ancak kendisiyle geçen ilk günüm ciddi manada keyifli geçti. ilk dizel aracım, ilk bmw aracım ve şu ana kadar sahip olduğumuz en güçlü makina....
Zamanla başlığı güncellerim, Alırız bi maşallahınızı :)

Ekli dosyayı görüntüle 46020Ekli dosyayı görüntüle 46021Ekli dosyayı görüntüle 46022Ekli dosyayı görüntüle 46023Ekli dosyayı görüntüle 46024Ekli dosyayı görüntüle 46025Ekli dosyayı görüntüle 46026Ekli dosyayı görüntüle 46027Ekli dosyayı görüntüle 46028Ekli dosyayı görüntüle 46029Ekli dosyayı görüntüle 46030Ekli dosyayı görüntüle 46031Ekli dosyayı görüntüle 46032Ekli dosyayı görüntüle 46033Ekli dosyayı görüntüle 46034Ekli dosyayı görüntüle 46035Ekli dosyayı görüntüle 46036
Hayırlı uğurlu olsun araba kondisyon olarak çok iyi duruyor. Direksiyon dokusuna bakılırsa fabrikadan çıkan deri var hala üstünde ki kilometrenin orjinal olduğunun en somut delili. Ağır bakımlarının vs yeni yaptırılmış olması büyük avantaj olmuş geriye tadını çıkarmak kalıyor. Farların rengiyle oynanmamış genel olarak hiçbi tarafı ellenmemiş ve kazasız olması çok çok iyi. 163 lük döküm blok daha sağlam olarak bilinse de kroniği 177 liğe göre daha fazla. 177 lik hem daha güncel teknoloji hem de daha güzel motor ona kıyasla. Zincirine dikkat edildikten sonra yakıtıyla ve performansıyla memnun edecektir. Güzel günlerde binilsin

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
3 premiumu da kapıya çekip hala eksik var diyorsan sıkıntı sende müdür ben diyeyim dost acı söyler 😂😂
Hahahahahahaha hiç güleceğim yoktu 🤣

Vay vay vay, müdürüm de 45 plaka olmuş artık :) . Hayırlı uğurlu olsun müdürüm, Allah kaza bela vermesinn :)
Teşekkür ederim hacım 😌

Hayırlı olsun, aracın maşallahı var 🧿
Teşekkür ederim 😌

Hayırlı olsun, gerçekten temiz olduğu belli aracın. Bizde zamanında e46 vardı 2.2 benzinli, gayet keyifli bir araçtı. Motosikletten sonra araç olarak iyi gelmişti : )
Gerçekten çok keyifli ya, tork muhteşem

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah, E90 candır :)

Çoook teşekkür ederim

Hayırlı uğurlu olsun araba kondisyon olarak çok iyi duruyor. Direksiyon dokusuna bakılırsa fabrikadan çıkan deri var hala üstünde ki kilometrenin orjinal olduğunun en somut delili. Ağır bakımlarının vs yeni yaptırılmış olması büyük avantaj olmuş geriye tadını çıkarmak kalıyor. Farların rengiyle oynanmamış genel olarak hiçbi tarafı ellenmemiş ve kazasız olması çok çok iyi. 163 lük döküm blok daha sağlam olarak bilinse de kroniği 177 liğe göre daha fazla. 177 lik hem daha güncel teknoloji hem de daha güzel motor ona kıyasla. Zincirine dikkat edildikten sonra yakıtıyla ve performansıyla memnun edecektir. Güzel günlerde binilsin
Çoook teşekkür ederim hacım
Direksiyon pompasında bi sıkıntı vardı dün onu yaptırdım. O esnada altı üstü ön takım vs detaylı bi baktık. Ön takımda bazı parçalar halen bmw logolu, orj parçalar duruyor.
Otomobilin içinde çıkan evraklara bakılırsa son 5 6 senesi izmirde Görev yapan bir doktorun aracıymış izlenimi verdi bana. Sağı solu kurcalanmamış, çakmakla takılan usb transmiter harici hiç bir şey takılmamış.

Tek sıkıntı cam filmi çok kötü. Yanları çözümü var da arka cam berbat olmuş. Rezitansa zarar vermeden sökülmez diyorlar.
Aynadan bakınca arkayı göremiyoruz o kadar kötü dağılmış 😔

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,048
1
1,135
2,570
Ankara
Marka
BMW
Hahahahahahaha hiç güleceğim yoktu 🤣

Teşekkür ederim hacım 😌

Teşekkür ederim 😌

Gerçekten çok keyifli ya, tork muhteşem

Çoook teşekkür ederim

Çoook teşekkür ederim hacım
Direksiyon pompasında bi sıkıntı vardı dün onu yaptırdım. O esnada altı üstü ön takım vs detaylı bi baktık. Ön takımda bazı parçalar halen bmw logolu, orj parçalar duruyor.
Otomobilin içinde çıkan evraklara bakılırsa son 5 6 senesi izmirde Görev yapan bir doktorun aracıymış izlenimi verdi bana. Sağı solu kurcalanmamış, çakmakla takılan usb transmiter harici hiç bir şey takılmamış.

Tek sıkıntı cam filmi çok kötü. Yanları çözümü var da arka cam berbat olmuş. Rezitansa zarar vermeden sökülmez diyorlar.
Aynadan bakınca arkayı göremiyoruz o kadar kötü dağılmış 😔
Abi direksiyon kutusunda full çevirmede ses sorunun mu vardı?

Dönemin BMW'leri (E90/E87/E60) kolay kolay ön takım bozmaz.

Benim araç 203.000 km oldu ve Z rotlar ve üst tabla fişekleri harici halen orijinal 😂

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım