OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

Porsche
Porsche
İşin aslı VAG grubunu çok seviyorum ama mesela rahat bir şekilde eksilerini söyleyebiliyorum diye düşünüyorum. Ayrıca Polo GTI mı yoksa 208 GTi by PS mi deseler cevabim belli ve bunu hiçbir VAG'cı demez :)
Cagdas Cag
Cagdas Cag
Benim de Audi sevgim fazla beyler. Ben de Audiciyim. Vagcı değilim. Baştan söyleyeyim :D
S
sputnik
170 bin lira çok para, o kadar para verebilecek olsam 160 bine sıfır Levorg alır, paşa paşa binerim. Aslında 173 bine Forester 2.0 premium var ama mtv. :(
Porsche
Porsche
Ona kadar bende gider CX5 alırım biz 123.300 olmayaydı hayatta almazdık Tigu'yu :))
S
sputnik
Şimdi dank etti, sizin arabanın sıfırı ne kadar da sizinki 170 bin lira ediyor? Tiguan o kadar pahalılandı mı?
Porsche
Porsche
Biz vergi ve kur zammından önce aldık ayrıca bizim araba Temmuz 2016 girişliydi bide bütün bunların üstüne özel indirimler eklenince 123.300 e bitti şu anda aynı araba 170 dolaylarına gidiyor.
S
sputnik
Sonuç olarak sıfırı 170 bin olan arabanın ikinci elini bana 170 bine teklif ediyorsun. Tok satıcısın. :D
Ama güzel araba şimdi, rengi falan severim mavi ve tonlarını.
Porsche
Porsche
Abi benden mal almayın direk söyleyeyim benle iş yap ama ticaret yapma ben fazla tok satıcıyım :))
mustafa.e
mustafa.e
120ye aldığı arabayı 170e itelemeye çalışan ceyko tatlışlığı<3
DuzboruDownpipe
DuzboruDownpipe
Beyler bu ölücüyle uğraşmayın bizim arabaya 70 veriyo
Porsche
Porsche
Ne 70'i olum garantisi bitti onun artık yeni teklif fiyatım 65 oda yakınımsın diye yoksa 60'dan fazlası olmaz.
DouglasAdams
DouglasAdams
Gel benimkiyle kafa kafaya takas edelim.İçinde yaşanmışlıkları benden
Porsche
Porsche
Olmaz senin arabanın içi pistir falan şimdi detaylı anlatmayayım ilk yaşayan ben olmak istiyom alacağım arbada :)
DouglasAdams
DouglasAdams
Daha bugün yıkadım lan ayıp be. @Koraykaya geliyor yarın diye:D
Porsche
Porsche
Koltukların altlarından, gözlerden peçete veya bebek yagi falan çıkabilir @Koraykaya aman haaa dikkat et hacim arada karambole falan kaynatmasin ;)
DouglasAdams
DouglasAdams
Bebek yağı ne ya:D Nasıl bir dünyan var adsadjlk yarıldım
Porsche
Porsche
Ne olum şu jansın and jansın mı ne varya bebelere suruyolla onlar baya işlevsel her yola geliyor :)
DouglasAdams
DouglasAdams
Ulan ya asdlşk neyse iyi geceler Li^séLiM
Porsche
Porsche
Hadi eyw doktur bey
yaso
yaso
Ohohoooo konu bebek yağlarına nerden geldi acaba :D Tavsiyem Mobil 1 10w60 tır her türlü koşula gelir :D
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım