erkal99
Beğeni puanı
445

Forum listesi görüntüleniyor

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Lastik fiyatları uçmuş, 185/55/R15 ebatında 4 adet michelin crossclimate için 2500tl fiyat verdiler çıldırıyorum!!!
    50 tl ile 95 km yol yapmak üzdü...
    erkal99
    erkal99
    @bt 4-5 ay önce cerato almak istemiştim hatta forumda konu başlığı açmıştım ama ekonomik sebeplerden dolayı ertelemek zorunda kalmıştım ama bu gidişle i10 ile yollarımız ayrılacak gibi durum onu gösteriyor.
    bt
    bt
    Hocam en azından yakan araba Cerato dersiniz. :)
    erkal99
    erkal99
    @bt Evet haklısınız bence cerato c sedan sınıfında f/p aracı
    Arabamı çarpan otopark görevlisi sanada iyi akşamlar
    erkal99
    erkal99
    @Ugur tabi cana geleceğine mala gelsin sinirlendigim nokta görevlinin ukala tavırları plakalık çarpmış bisey olmaz, çok biliyosan kendin parket falan filan gibi seyler hastanede yatan hastam oldugu icin otoparkta dolu oldugu icin mecburen hastanenin valesine vermek zorunda kaldım ama bana ders oldu bundan arabayı uçurumun kenarına park ederim yinede valeye vermem benim anlamadığım özür dilemek çok mu zor?
    yaso
    yaso
    Hepsi halledilir hocam mala gelen şeyler unutulur ama cana gelenler unutulmaz, hiç zarar gelmemişken kendinize boşuna zarar vermeyin tekrar geçmiş olsun
    Ugur
    Ugur
    Canınızı sıkmayın hocam boşverin, her zaman diyorum maalesef bizim ülkede dayak zorunluluk oluyor diye. Yahu insanlık halidir çarparsın, gelip özrünü dilersin, hocam çok bir şey de yok ama dersin tamamdır yani gerçekten öyleyse olay kapanır zaten de işte bizim millet cins. Arabaya vurup kaçanlar da bunlarla akraba oluyorlar zaten.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım