Samed M.
Beğeni puanı
3,278

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Galerilerin sıfır araç satması yasaklanmalı. Galeri dediğin ikinci el satar, çok meraklı olan bayilik alsın.
    bt
    bt
    Onu aşması kolay. Arabayı 1 hafta kendi kullanır, ikinci el olarak satar. Asıl araç 2. ele düştükten sonra %10 yasal değer kaybı zorunluluğu koysunlar, o zaman şöleni izle :)
    Bizim çakal milletin bünyesi serbest piyasa ekonomisini kaldıramıyor, fazla kötüye kullanıyor. O yüzden kamu müdahalesi (public intervention) şart ¯\_(ツ)_/¯
    Aramızda Harp Okulu mezunu, öğrencisi veyahut çok yakını vesilesiyle ilk elden bilgi sahibi olan birisi var mı ?
    Samed M.
    Samed M.
    @acemisefer aman hocam otuz küsur yıllık komutanımın kendi tankı falan vardır şimdi, biz ona ne soralım ? Akdkskdkskfj

Şöyle bir soru sorayım en azından. Kara mı ? Deniz mi ?
    acemisefer
    acemisefer
    Kendisi diyor ki, ben hiç karacı oldum diye üzülmedim ama karacıların arasındaki ilişki daha serttir,çok adam yerine koymazlar ama denizcilerde bu ilişki daha yumuşaktır. Rahat askerlikte pek aranmaz ama denizcilik diğerlerine göre daha rahattır diyor (denizaltı hariç).
    acemisefer
    acemisefer
    Dedikleri bunlar. Ama bana sorsalar ben denizcilik derim. Tabii ki karar sizin kendinizi ileride ne şekilde hayal ediyorsanız, nereye ait hissediyorsanız onu seçin. Umarım her şey istediğiniz gibi olur...
    Bir figüranlık yapalım dedik orada bile araba kullandırdılar. Panpalık üzerimize sinmiş. :D :D
    İyi bir LED farın nasıl aydınlattığını gördükten sonra halojenlerle karanlıkta gittiğimizi farkettim.
    Samed M.
    Samed M.
    @Cenk hocam yinede o şimşek efekti ve beyaz rengin şıklığı bambaşka. Aydınlatma çok önemli. İlk kez yoldan geçen bir tilkiyi bu kadar net gördüm. :D
    Cenk
    Cenk
    Zaten en önemlisi de farın işlevi zaten. Yol şartlarına göre kendini ayarlayan, görüş mesafesini ve genişliğini belirleyen, sürüş şartlarına uygun seçimleri kendi yapabilen, menzili uzun, netliği ve tepkisi güzel bir sistem olmalı. Çoğu yeni nesil araca sırf görsel olsun, donanım olsun diye koyuyorlar ki anlamını yitiriyor o zaman. Sürüş zevki vermeli farlar :)
    Toprak
    Toprak
    Seni bikaç gün bizim arabaya misafir edelim :D Sellektör ve far kolu bozuk sanıyodum ben kendince yanıp sönüyomuş içerde farlar meğersem :D
    Bir gün önce garsonluk için bir mekana cv verdim. Bu konularda tecrübem yok, dönüş yapmazlar ise yapabileceğim bir şey var mı ?
    Munferit
    Munferit
    Bir başka mekana cv vermek.
    Toprak
    Toprak
    BurgerKing Mcdonalds gibi yerler bu zamanlar çok eleman arıyor, ben hep yaz başı başvururum kasım-mart arası ararlar gelin başlayın diye bi başvurursanız sonuç çıkabilir
    rosel
    rosel
    sen dönüş yaparsın
    Daha önce okuduğu üniversiteyi donduran var mı ? Var ise hayrına bana ulaşabilir mi ?
    Samed M.
    Samed M.
    @Mt.Akina Zahmet olmazsa kısaca neler yaptığınızı yazar mısınız hocam ?
    Mt.Akina
    Mt.Akina
    Hatırladığım kadarıyla yazayım, kaydımı donduracağım okulun öğrenci işlerine gittim, dondurma sebebimi vs sordular, arada işlemleri halletiler(tam hatırlamıyorum detayını) sonra da başka üniversiteyi kazanınca iki örgün eğitim devam edemeyeceğinden dondurduğum ünide kaydımı sildirdim, lise diplomamı vs alıp öbür okula kaydoldum
    Mt.Akina
    Mt.Akina
    ama bu işlemler bilgisayar üzerinden gerçekleşmediği için çok bekletildim, güncel olarak belki değişebilir
    Ölü fiyatına nokta hatasız araba buldum, telefonu tuşlarken ilan silindi. Elinden oyuncağının alınması gibi bir şeymiş bu. :(
    Space-X, Falcon Heavy roketini Mars' a fırlattı. İçinde birde Elektrikli Tesla Roadster var. Marsa' da gitsen araba önemli tabi. :D
    Kim?
    Kim?
    Bu fırlatmacaların amacı falcon heavy'yi test etmek için olduğunu sanıyordum; roadster yanlızca yük simüle etmek için orda. Tabi pr amacı taşır fakat esas amacı dediğim gibi falcon heavy'i test etmek. Yanlışım varsa düzeltin.
    Kim?
    Kim?
    3. Rokete ne oldu o gemiye inicekti. Diğer iki yaverin dünyaya dönüş için yaptığı manevraya mest oldum :)
    Samed M.
    Samed M.
    @Kim? haklısınız. Zaten roketin değil arabanın orada oluş amacının tamamıyla pr olduğunu söylemiştim. Roketin olayı tamamen bambaşka. Yük simülesi olayını hiç düşünmemiştim, mantıklı. Yarın bir gün oraya taşınılacak olursa Elon Musk nakliye işini başkasına bırakmak istemiyor olabilir. :D
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım