Gökhan61
Beğeni puanı
4,751

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Sözde gözler yaşlı ağlar iken C kasadan E ye geçince samimiyet azalıyor. Ağlıyorsan gereğini yapacaksın, değilse yalan olduğu çok belli oluyor. Bu aynı simsiyah gözlüklerle mezarlıkta gözler yaşlı halde selfie çekip beğenmeyip ışığı ayarlamaya gayret eden akrabamın yaptığına benziyor.
    bt
    bt
    Hem ağlarım hem giderim :'D Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar :')
    Artık durumdan kendime pay çıkarmaktan başka ilgilendiğim hiçbir şey yok. Madem bu millet ben akılsızım diye ısrar ediyor, kimseyi uyarmaya lüzum yok. Toprağın altını tek başıma düşünmemin bir mantığı yok, yanacaksak hep birlikte yanalım.
    Kaşıntım tuttu gene. Yav RS almıyoruz tamam da bi ince az bişeycik gazlasaydık kesip atmadıkya b.ku arkadaş yerinde duruy yav 😂
    • Haha
    Tepkiler: Mt.Akina
    Mt.Akina
    Mt.Akina
    Abi senin bu gel-gitlerini görünce arabayı hiç satasım gelmiyor. Elindekiyle bir proje düşünsen ne bileyim onunla alakalı bir proje olabilir. Piste yönelik.
    Gökhan61
    Gökhan61
    Proje var aklımda nasipse bir şekilde yapacağımda. Birkaç ay evvel Sinan hocama bahsetmiştim. Partikül filtresi ya da bir şekilde dumansız ama yürürü iyi bir dizel tıpkı şu testteki 190bg lik golf gibi. Şu an yazılım var ve dipgazda bir ufak duman oluyor. Amacım o dumanı yok etmek. Turbo hibridlenecek ama bu planlar hep önümüzdeki sene için. Benim şimdilik kaşıntımı alacak küçücük bir organizeyşın olsa yetecek :D
    3 Temmuz sabah karga kahvaltısını yapmadan Trabzon-İstanbul yolundayım. Yol üzerinde anamı ağlatmayacak uygun yollu yeme içme mekanları var ise tavsiyelere açığım :D
    Arabasıyla uğraşanları görünce kurtlanıyorum. Dün sitedeki çocuklardan 2 tanesi iş dönüşü otoparkta yanıma geldiler. Abi sarı araba nerde diye sordular. Sattım deyince biri resmen ağlamaklı oldu. Bunu da modifiye edeceksin dimi abi dedi. Dedim yok buna yakışmaz öyle şeyler. Çocuğun resmen hayal dünyasını yıktım. Benimki zaten yıkılalı çok oldu.
    Tamamen bedava lastik takımı veriliyor lakin ben uygun yollu jant bulamıyorum. Maşallah demesinler o dakika ufo düşer kafama.
    F7R paylasimlariniza baktim gercekten cok guzel ve datayli olmus devamini bekliyorum
    Gökhan61
    Gökhan61
    Zaman sıkıntımda yok ama maddiyat önemli. Daha yapılacak çok işim var :)
    E
    eerdener
    Benim f7r içinde yapilacak çok iş var çok dilinden anladiğim bir araçda değil aslında . Siz yaptikca buradan takip edip gaza geliyorum 😁 ufak ufak bende toparlamaliyim araci . Allah kaza bela vermesin
    Gökhan61
    Gökhan61
    Allah başka dert vermesin :D
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım