OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

M
muhammed37
bildirim gelmemesinden bahsediyorsanız bir konuya uzun süre girmediğinizde bildirim gelmemeye başlıyor eski link olayıda ya satıldığı için ilandan kaldırılmıştır ya da süresi geçtiği için kalkmıştır
Akın
Akın
Alınası araçlar konusu özel sohbete taşındı. Belli bir seviyeye gelince sizede açılır.
T
Tolga kirelli
Her uye goremiyor diye anliyorum. Mantigini anlamasam da aciklama icin tesekkur ederim
Berkin
Berkin
@Tolga kirelli Aynen size özel bir durum değil. Alınası araçlar gibi bazı konular, galericilerin veya araç satıcılarının takibinde olabiliyor. Bu sebepten ötürü bizde konuyu, Özel Sohbet bölümüne taşıdık. Üyelerin bu bölümü görebilmesi için siteye kayıt oluşlarından belli bir süre geçmesi ve belli bir mesaj adedine ulaşması gerekiyor.
Berkin
Berkin
@Tolga kirelli Bu kriterleri açıklamıyoruz lakin sizin bu bölüme girebilmek için yeterince uzun süredir forumda olduğunuzu söyleyebilirim, mesaj sayınızı da yükselttiğinizde foruma daha fazla katılım sağladığınızda otomatik olarak açılacaktır.
T
Tolga kirelli
Aciklama icin tesekkur ederim, benim gibi bazi uyeler konulari sadece okuyup mesaj atmiyor olabilir. bu durumda olan uyeleri takip etmedikleri anlamina gelmez diye dusunuyorum. Ama dediginiz gibi galericileri engellemek icin bir sey yapmak da gerekir, haklisiniz
Levent Bursalioglu
Levent Bursalioglu
Berkin iyi akşamlar bende aynı durumdan müzdaribim uzunca bir süredir foruma üyeyim aslında ama hala arkadaşımda görünen bazı başlıkları göremiyorum alınası araçlar gibi
Birde profil puanım çok uzun bir süredir sabit yeni mesajlar atıyorum beğeni puanı vs alıyorum ama artmıyor acaba bazı konuları göremememin de bir sebebi bu olabilir mi
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım