fujiwara
Beğeni puanı
1,477

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• İnsanların (Göya) çok iyi bildiğini iddia ettiği konularda neden her tarafından cahillik akıyor?

Bir şeyi çok iyi bildiğini iddia edip gerçekten iyi bilen bir avuç insan var.
    bt
    bt
    Öncelikle cehaletin prim yaptığı, cahilin, eline verilen imkanlar sayesinde kıymet gördüğü saçma bir düzen oluştu. Bu cahiller de ne oldum delisi oldu.
    Bu düzende cahil daha da cahil oldu. Hem cehaletinin farkında olmayacak kadar cahil, hem de gördüğü kıymetin de etkisiyle küstah oldu.
    bt
    bt
    Bilgili olanlar da derdini anlatmaktan, doğruyu anlatmaya çalışmaktan yoruldu. B**unuzda boğulun şeklinde tebessümle susar oldular. =)
    ''O arabaya o para verilir mi o paraya 32405 yaşında 2343245 bin kilometrede 875875. sahibinden ZXCVSV segmenti araba var'' diyen arkadaşlar, kullanılan bir ürünün değeri her zaman daha sıfır bir ürüne göre daha az olur. Madem böyle diyorsunuz, o zaman komple sıfır otomobil üretimini durduralım, ne dersiniz?
    sputnik
    sputnik
    +Bütçem şu, masraf istemiyorum, olabildiğince yeni ve az yakan bir araç arıyorum. Bu, şu, o araçlardan hangisini alayım?
    -Yav gangam o baraya 20 yaşında D sınıfı bremium alırsın yabma edme

Bunlara çok şahit olduk... Şimdi aklıma geldi, araç danışan herkese "E39 m5 der susarım" diyen biri vardı, bıraktı sanırım forumu. O zamanlar E39 m5'ler kondisyonuna göre 100-150 bin liraydı.
    ''Xwagen isimli otomobil firması küçük hacimli motorlara hayyyvan gibi yatırım yaptı'' diyen arkadaşlar; Xwagen, vaktinde dizel motorlara da hayyyvan gibi yatırım yapmıştı. Sonra o güzel dizeller, o hayyyvan gibi yatırımlara binip gözden uzaklaştılar. Ufak bir hatırlatma.
    Hayallerinizi gerçekleştiremeden ölüp gideceğinizi bilerek yaşamak zor. Eğer aranızda hayallerini gerçekleştirebilenler varsa tadını çıkarsın.
    Mt.Akina
    Mt.Akina
    belli olmaz kimin hayalleri gerçekleştireceği, ümidi kesmemek lazım. en basitinden youtuber adı altında para kazanan onlarca insan oldu keza bitcoin gibi kripto paradan vurgun yapanlar da oldu yani olmadık yerden olmadık şeyler çıkabilir.
    Teknik bazı aksaklıklardan dolayı Silvia konuma 2-3 gün yazamayabilirim. Dönünce 180SX'in Avrupa ve Amerika modelleri ile devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım