0-100/ 0-200/ 0-260 videoları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zamandır yoktum ama videolar devam ediyor. G30 520d, X5 Hybrid, Golf 1.4 TSI'nin ve daha fazlasının hızlanma videolarını izlemek isterseniz buyrun:

ABONE OLMAYI UNUTMAYALIM. Beğenelim paylaşalım :) Her türlü yorumu bekliyorum.

https://www.youtube.com/channel/UC33Lh53YAc6aY4YNx0aOI3A

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
En sevdiğim video türlerinden biri.

Bir de fuel consumption var ki ona bayılıyorum :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Bence basarili bir deneme olmamis, ya farketmeden rampa cikilmis, ya da arac yukluymus. Fabrika verisi 0-100 kmh 7.5 sn, arkadas neredeyse 9 saniye de ulasmis. 0-200 kmh de 34 saniye bence yuksek.

carcompare

Asfalt Kurutucu
7 Eyl 2016
37
59
635
İstanbul
Ayrıca önceki nesil 520d'den yürüme anlamında hiç bir farkı yok. 150 kilogram ağırlık atan aracın tüketim verileri nedense önceki nesille aynı. Yine de test aracına özgü olarak bir performans problemi olabilir.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Bu cok iyiymis, resmen rezaleeeeeeeet :D Ama hosuma gitti :D
Bu testleri kim gerceklestiriyor bilmiyorum ama pilotaj hatalari olanlar da mevcut, ornek; (2. vites gec gelmis bayaa)

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Ayrıca önceki nesil 520d'den yürüme anlamında hiç bir farkı yok. 150 kilogram ağırlık atan aracın tüketim verileri nedense önceki nesille aynı. Yine de test aracına özgü olarak bir performans problemi olabilir.
arabada sorun yok ise şayet o halde bmw teknik verilerinde büyük bir yalanın içinde ki ilk olmaz bu birkaç modelde daha bu yaşanmıştı.

carcompare

Asfalt Kurutucu
7 Eyl 2016
37
59
635
İstanbul
Herkese yorumlar için teşekkürler. Videoları genellikle aynı formatta çekmeye çalışıyorum ama Type-R gibi zor makinalarda 'sarma' durumundan dolayı ve manuel olmasından ötürü sağlıklı sonuçlar çıkmıyor. Yine de koyuruyorum.

Diğerlerinde de ESP kapamadan ve launch yapmadan kalkıyorum ki bu daha gerçekçi bir veri sunuyor. 520 ile ayağım frende uygun devirde kalksam belki 7.5 saniyeler yakalanabilirdi. Ama dediğim gibi en basit ve gerçeğe uygun haliyle çekiyorum.

Pilotaj hataları elbette olur fakat otomatik araçlarda formül basit: gazdan ayağını çekme :)

Her türlü eleştiriye açığım. İyileştirmek adına bana faydası olur :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Kadranın yanına gps alıp kaydederseniz daha sağlıklı olur aynı zamanda lastik bilgisi verip 100-0 testi de eklemeyi düşünün derim.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Biraz amatör oldu, Klimayı açık unutmuşum :)
5.0 saniyeyi gördüğüm oldu ama yol çok müsait değildi, tek başıma elde telefonla ancak bu kadar oluyor.
Bi ara 0-200 de çekicem inşallah :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım