S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,775
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
1.5 stoker yaparız 😜 Seviyorum ya böyle eldekiyle maksimum verimi alma konularını.
Teneke jant - izolasyon/donanım iptali , tornacıda volan taşlatmak , son dişli oranı vs. 😎
Arka camlar pleksi üfff #BecauseRaceCar 🥵
Makina terlesin diyorsun :D

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
244
332
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
Hibrite girmeden sadece yazılımla neden denemiyorsunuz hocam? Arkadaşımda j kasa var 1.3 dizel yazılımlı. O bile 1. vites hariç gayet canlı hissettiriyor. H kasa daha hafif sonuç daha da iyi olur kanaatindeyim. Beklentinize ve daha önce hızlı araba geçmişiniz varsa değişir tabi ki .

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
774
1,146
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
@S.Asil Konunun biraz dışında ama, yakınen tanıdığım bir egzozcu her katalizörün para etmediğini söyledi. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Bende e4 1.3 araçlarımın katını orada boşalttırdım. Hatta özellikle DP yapalım katı da kırışırız dememe rağmen içini boşalttılar sadece.

embedded

İbrahim Ç.
Senkromeççi
19 Nis 2024
13
22
70
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hibrite girmeden sadece yazılımla neden denemiyorsunuz hocam? Arkadaşımda j kasa var 1.3 dizel yazılımlı. O bile 1. vites hariç gayet canlı hissettiriyor. H kasa daha hafif sonuç daha da iyi olur kanaatindeyim. Beklentinize ve daha önce hızlı araba geçmişiniz varsa değişir tabi ki .
Yapmışken tam yapalım dedik. Bir de şöyle bir durum var, sadece yazılım yapılıp ileriki dönemde bu işlere kalkışıldığında bir kere daha yazılım için para ödemek gerekecek. Tek seferde yapalım noktalayalım diye düşündük.

embedded

İbrahim Ç.
Senkromeççi
19 Nis 2024
13
22
70
Kocaeli
Marka
Volkswagen
@S.Asil Konunun biraz dışında ama, yakınen tanıdığım bir egzozcu her katalizörün para etmediğini söyledi. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Bende e4 1.3 araçlarımın katını orada boşalttırdım. Hatta özellikle DP yapalım katı da kırışırız dememe rağmen içini boşalttılar sadece.
Geçen sene 1.6 TDI CAY motorlu Jetta sahibi arkadaşım DP yaptırdı, katalizöre o zaman 2000 küsür lira fiyat verdiler söktürdüğü yerde. Kabul etmemişti kenarda duruyordu en son.
Bu arada sizi Instagram'dan takip ediyorum. Hatta sohbet etmiştik DM üzerinden. Kendimize olmasa da yakın bir arkadaşımıza aldık, sizinle konuştuklarımızın da etkisi var bu alışverişte teşekkür ederiz.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
774
1,146
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Geçen sene 1.6 TDI CAY motorlu Jetta sahibi arkadaşım DP yaptırdı, katalizöre o zaman 2000 küsür lira fiyat verdiler söktürdüğü yerde. Kabul etmemişti kenarda duruyordu en son.
Bu arada sizi Instagram'dan takip ediyorum. Hatta sohbet etmiştik DM üzerinden. Kendimize olmasa da yakın bir arkadaşımıza aldık, sizinle konuştuklarımızın da etkisi var bu alışverişte teşekkür ederiz.
Eu 5 motorlar ve sonrasında para ediyor diye demişti sanırım. Çünkü gözümle görüyorum yere dökülenleri süpürüp çöpe attığını. Unufak oluyor zaten herhalde o şekilde satmıyordur. Satıyorsa da yeni egzozcu bulma zamanı gelmiş :D.
Rica ederim bir faydam dokunabildiyse ne mutlu.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,775
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Egzoz üzerindeki kod olmadan fiyat bulmam zor olur ama genel konuşayım örn ; e4 1.3 mjet doblo vs. grubu ortalamada piyasayı kırarak 750-1000 TL edebiliyor :)

Eu 5 motorlar ve sonrasında para ediyor diye demişti sanırım. Çünkü gözümle görüyorum yere dökülenleri süpürüp çöpe attığını. Unufak oluyor zaten herhalde o şekilde satmıyordur. Satıyorsa da yeni egzozcu bulma zamanı gelmiş :D.
Rica ederim bir faydam dokunabildiyse ne mutlu.

Mesela burada konu sahibi arkadaşımızda 1.6 bora var :D katalizörü çok temiz para ediyor ayda 4-5 bora katalizörü bulsam çalışmama gerek kalmaz :D yani bunu EURO normlarıyla alakası yok mesele içindeki maddenin miktarı yani egzozdaki kodu :D

Örneğin avensislerde bir kod var 4400 TL ediyor 2.0 benzinli :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım