1.4 Polo Yakıt Tüketimi / km'de 72 kuruş normal mi?

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Fren ve rot ayarlarına baktırılabilir. Bizim millet malını övmeyi sever, fb gruplarına girin bakın hala 20 30 kuruşa dolaşanlar var sözde. Ben olsam 65miş 55miş kafaya takmam. 1000km yol yapsam bana fark edeceği 100 lira. Sanayilerde ustayım diye geçinen kasaplara para yedirip sinir stres sahibi olacağıma bu farkı vermeye razı olurum. İlla bu sorunu çözeceğim diyorsanız da bence önce bir yetkili servise gösterin en azından arıza tespiti isteyin. Sanayide önce şu değişecek bu temizlenecek deyip paranızı alırlar hiçbir şey düzelmeyincede abi lpg/benzin pahalı araba ne yapsın deyip kaçarlar..

Son düzenleme:

MR.SENTARLA

Burak Şentarla
Düz Yol Gazcısı
25 Ocak 2020
13
1
145
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Fren ve rot ayarlarına baktırılabilir. Bizim millet malını övmeyi sever, fb gruplarına girin bakın hala 20 30 kuruşa dolaşanlar var sözde. Ben olsam 65miş 55miş kafaya takmam. 1000km yol yapsam bana fark edeceği 100 lira. Sanayilerde ustayım diye geçinen kasaplara para yedirip sinir stres sahibi olacağıma bu farkı vermeye razı olurum. İlla bu sorunu çözeceğim diyorsanız da bence önce bir yetkili servise gösterin en azından arıza tespiti isteyin. Sanayide önce şu değişecek bu temizlenecek deyip paranızı alırlar hiçbir şey düzelmeyincede abi lpg/benzin pahalı araba ne yapsın deyip kaçarlar..
fren ve rot ayarlarına baktırdık. Arıza tespiti yaptırdığımız da bobin çıkmıştı. Ben çok takmasam da babam çok takıyor. Babam takıntılı sağlam şöförlerdendir. Kendi aracına bakar bide buna bakar :D Sağolasın

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım