KAPALI 1.6 cdti Astra J-1.6 tdi leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ERTUĞRUL GAZİ

Asfalt Kurutucu
23 Ara 2016
7
5
595
2 araç arasında kaldım sizce hangisi mantıklı,opelin yol tutuş ve motoru çok tatminkar,leonun ise daha modern bi yüzü ve sanki iç işçilik kalitesi olarak bi tık önde gibi.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Opelin motoru daha güçlü ama ağır o yüzden performansları benzer oluyor yine de benim seçimimde astra olurdu cosmo donanım baya iyi :) bu arada bütçeniz ne kadar?

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Tasarım ve sanırım tüketim konusunda Leon ön plana çıkar..
Diğer alanlarda Astra bencede daha başarılı gözüküyor.

Eski bie leon kullanıcısı olarak bende Astra diyorum...
He dizel olmasaydı durum farklı olabilirdi ....

ERTUĞRUL GAZİ

Asfalt Kurutucu
23 Ara 2016
7
5
595
Bütçe olarak maksimum 70 bin düşünüyorum,leonun koltukları çok kötü o arabaya yakışmıyor alkantra koltuklu olanların fiyatlarıda biraz Yüksek gibi

CDTI26

Asfalt Kurutucu
29 Eyl 2016
11
9
595
32
Astra k 1.6 cdti kullanıcısıyım. İki aracında birbirine göre üstünlükleri var örneğin j kasa astralar oldukça ağır ancak 1.6 cdti da 1.6 tdi dan daha performanslı bu iki kg ve motorlar genel anlamda birbirine yakın performans sunmasına sebep olucaktır. Ancak astra yı cosmo alırsanız adaptif xenon farlar gelicektir ki bnce tercih sebebi :) viraj stabilte vb lerinde birbirine yakın sonuçlar veriolar iç malzeme kalitesi olarakta yakınlar ama astra bir adım önde bna göre. astra j hb lerde otomatik vites dizellerde yok. Şimdiden aracınız hayırlı olsun.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Her iki araba da çok beğendiğim arabalar, ama piyasada o kadar çok leon dolaşmaya başladı ki sanırım bi süre sonra sıkılacağız ve 2nci elde de fiyatlar oldukça düşecek çünkü inanılmaz bi leon patlaması var. Sadece bu yüzden + 1 astra

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bu arada alfhonso nun da belirttiği gibi inanılmaz bir Leon patlaması var.. Leon hakkaten çok sattı ve 2nci piyasası da oluştu...
Tasarım halen güzel ve sanırım ilk çıktığı zaman tasarım ve LED farkların yaptığı etki halen devam ediyor.. yukarıdaki mesajım Astra desemde, halen güzel, özellikle beyaz olmayan :) bir Leon, Astradan daha çok kendine baktırıyor diye düşünüyorum. Zaten satıldığı zamanda da fiyat performans arabasıydı .. 2nci elleri de görünce şu anda da öyle denebilir..

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
Leon artık sciroccocular gibi bir kitlenin arabası haline geldi. Astranın bir oturaklılığı var. Sadece farlarını kıyaslarsan bile astra alırsın çünkü leonun led farları berbat. Ama ben yine de eski kasa almayın derim ekran onda da olabilir ama konsol karmaşası hiçbir markada olmadığı kadar fazla. K kasada bu problem ve ağırlık problemi yok.

Son düzenleme:

ERTUĞRUL GAZİ

Asfalt Kurutucu
23 Ara 2016
7
5
595
Opelin ön torpido kalitesi hoşuma gitmiyor özellikle kadranın üzeri çat çat ses çıkarıyor ama gel gelelim oturaklı araç helede o far teknolojisi benim gibi gece görmede sıkıntı yaşayanlar için çok iyi.
Golf düşünmüyor değilim higline ama çok saçma fiyat yazanlar var comforline de almak istemiyorum

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Opelin ön torpido kalitesi hoşuma gitmiyor özellikle kadranın üzeri çat çat ses çıkarıyor ama gel gelelim oturaklı araç helede o far teknolojisi benim gibi gece görmede sıkıntı yaşayanlar için çok iyi.
Golf düşünmüyor değilim higline ama çok saçma fiyat yazanlar var comforline de almak istemiyorum
Hocam comf üzeri xenon far ve sürüş paketi varsa bence kafii dir. Alabilirisiniz ama sizin tercihiniz tabii ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım