KAPALI 100.000TL-130.000TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damrapestek

Damra Peştek
Düz Yol Gazcısı
18 Kas 2019
34
6
145
22
Adana
Marka
Ford
5 kişinin rahat edeceği sedan yada suv benzinli düz vites güçlü ve sürüş dinamikleri iyi olan araba arıyoruz.0 ve 2.el olabilir gönül ister tabi 0 ama.Çok eski yıllardan olmasın.Ben birazcık araştırdım.Mazda3 Reflex Toyota Corolla 1.6 Dream.Ford Focus 1.5 Atmosferik.Passat sevmesek de belki işte İnsignia 2014 civarında gibi modeller karşıma çıktı.Aşırı derecede Ford hayranım bu arada.Babam 50 yaş üstü ama eski gazcılardandır skoda sevmez mesela önyargısı vardır küçük hacimli motorlara ve otomatik vites araçları sevmez.1.6 altında araba girmez mantığı vardır biraz ama bunu kırmak zorundayız galiba.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Valla bence açık ara Insignia, manuel olursa Passat da mantıksız değil. Audi ye gerek yok, sıkıntılı gen1 motor var, elinizde patlar. Diğerleri keyifsiz arabalar genel motlr karakteristiği olarak. Yakıt olarak genel anlamda üzebilecek araçlar, dikkatli olmak lazım.

Son düzenleme:

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
5 kişinin rahat edeceği sedan yada suv benzinli düz vites güçlü ve sürüş dinamikleri iyi olan araba arıyoruz.0 ve 2.el olabilir gönül ister tabi 0 ama.Çok eski yıllardan olmasın.Ben birazcık araştırdım.Mazda3 Reflex Toyota Corolla 1.6 Dream.Ford Focus 1.5 Atmosferik.Passat sevmesek de belki işte İnsignia 2014 civarında gibi modeller karşıma çıktı.Aşırı derecede Ford hayranım bu arada.Babam 50 yaş üstü ama eski gazcılardandır skoda sevmez mesela önyargısı vardır küçük hacimli motorlara ve otomatik vites araçları sevmez.1.6 altında araba girmez mantığı vardır biraz ama bunu kırmak zorundayız galiba.
Bu paralara şuanda sıfır corolla alınıyor.yil bitmeden değerlendirmenizi tavsiye ederim.corollada gayet güzel ikinci eli hızlı tam bir binici dostudur.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Mazda ve Toyota , iki sorunsuz japon aracı . Toyota'nın servis ağı daha yaygın olduğundan yedek parça fiyatları da uygun olduğundan ikinci elde yürütme maliyeti daha düşük olur .
Ancak Mazda da öyle değil . Servisler her ilde bulunmuyor , servisler tekel olmuş resmen . Bakım araligi da daha kısa . Bunları da araştırmak lazım .

Ama işin bu kısmından bakılırsa da , herkes gidip Toyota alir . Sokaklarda tek tip araba olur . Birilerinin cesaret edip piyasada az bulunan araçlardan da alması lazım ;

Volkanokyar

Takipçi
19 Kas 2019
2
0
10
37
Hakkari
Marka
BMW
Bana kalırsa bu fiyatlara alınabilecek araba 2012-2013 mercedes cla 200 yada 180 konforu görünüşü harika bir araba elinde de kalmaz kolay kolay değerde kaybetmez... kalite ve konfor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım