KAPALI 100-120 Bin TL Araç Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaddyIsHome61

Asfalt Kurutucu
30
Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler. Başlıkta belirttiğim fiyat aralığında araba önerilerinize açığım. Kesinlikle marka takıntım yoktur.. Tek ricam sıfır (C ve D sınıfı) olması yönünde. Çok yakmayan benzinli araçlarda tercihlerim arasında olabilir. Öğretmen olduğum için bir an önce halledip görev yerime araçla gitmek istiyorum açıkçası.
İlginize şimdiden teşekkür ediyorum. Aldığım birkaç fiyatıda sizle paylaşayım.

Vw Golf 1.4 Comfortline +Cam tavan+Sürüş konfor paketi 99 bin TL Eylül ayı teslim

Skoda Superb 1.6 Tdi Active Otomatik+cam tavan+8 inç ekran 119 bin tl

Hyundai i30 Elite dct Plus 113 bin tl

Nissan Qasqai 1.5 Dci Black edition 120 bin tl

Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler. Başlıkta belirttiğim fiyat aralığında araba önerilerinize açığım. Kesinlikle marka takıntım yoktur.. Tek ricam sıfır (C ve D sınıfı) olması yönünde. Çok yakmayan benzinli araçlarda tercihlerim arasında olabilir. Öğretmen olduğum için bir an önce halledip görev yerime araçla gitmek istiyorum açıkçası.
İlginize şimdiden teşekkür ediyorum. Aldığım birkaç fiyatıda sizle paylaşayım.

Vw Golf 1.4 Comfortline +Cam tavan+Sürüş konfor paketi 99 bin TL Eylül ayı teslim

Skoda Superb 1.6 Tdi Active Otomatik+cam tavan+8 inç ekran 119 bin tl

Hyundai i30 Elite dct Plus 113 bin tl

Nissan Qasqai 1.5 Dci Black edition 120 bin tl
skoda superb 1.4 TSI ACT de olabilir. Hem çok yakmıyor,hem performanslı hem de style donanım active'den daha dolu. liste fiyatı indirimsiz 117k idi. değerlendirilebilir..

mazda 3 çok güzel ama performansda üzmez ama mutluda etmez. superb iyi seçenek olacaktır arkadaşların dediği gibi, sıfır olmasın deseydiniz v40 diyecektim ama v40ların artık dizeli yok maalesef benzinliside yakıyor o_O

Nissan qq yerden yüksek olarak mantıklı ama kaliteli gelmiyor bana iç mekan olarak o kadar para vereceksiniz sonuçta
ben de yere yakın ama kalite bakımından superb diyorum

Son düzenleme:
Superb açıkcası pek inceleme fırsatım olmadı ama ben Civic RS'leri çok beğeniyorum. Daha dün trafikte gördüm ve yine gözlerimi alamadım :D İç konforu, sürüşü mükemmel bir araç.182 PS gücü var ve turbo motoruyla gücü sonuna kadar hissettiriyor. Fiyatı da 120.000 civarı olması lazım bence ona da bi bakın derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...