KAPALI 100bin tlye kadar araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caglargundogmus

Senkromeççi
4
Arkadaşlar merhaba.Mezun olmama yakın 100 bin liralık araba almayı düşünüyorum.Hem genç arabası olsun biraz gösterişli olsun hem de okul bittikten sonra da beni götürsün istiyorum.
2010-2011 model c180 amg düşünüyorum eski model bir araç yakıt konusunda sıkıntılı lpg takmak gerekiyor.90-130 bin km arasında temiz araçlar var.100 bin tl de piyasası var.
2015-2017 model 1.4 tdi polo yeni model dolu bir araç yakıtı ekonomik 20-40 bin km arasında temiz araçlar var 80-90 bin tl piyasası var.
Çok uç araçlar ama çok kararsızım size danışmak istiyorum.Eski model olarak tek c180 düşünüyorum.Bunlar dışında kia ceed,hyundai i30,yeni model suv araçlar v.s her türlü öneriye açığım hepsini değerlendiririm.Yakıtı da değerlendirmeye katalım.Fikir verirseniz çok sevinirim.
Sunroof-cam tavan ve otomatik vites tercihtir.

Son düzenleme:
Genç arabası ve gösterişli araba acısından en uygunu C180 ne kadar 7-8 yaşında araç da olsa dış görüntüsü şu an ki güncel C180 den bana göre daha güzel, lpg de yakıtı arabanın gidişine göre uygun ama şöyle bir şey var yedek parça ve bakım ücreti biraz fazla sonuç da ne kadar 7-8 yaşında araç da olsa sonuç da Mercedes, eğer C180 almayı düşünürsen tavsiyem düşündüğün kasanın makyajlı kasasını almanı tavsiye ederim iç gösterge direksiyon simit daha modern

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...