Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
İyi günler dilerim herkese.butcemiz 100-120k.sedan veya hb ,performansı yol tutuşu tatmin edecek bir araba bakıyoruz.Tasarimi güzel olması da ayrı bir önceligim(göreceli ama hafif genç işi) otomatik bakıyorduk ama çoğu otomatik sorunlu olduğu için çok az araba kalıyor geriye o yüzden manuel otomatik farketmez.cok km yapmıyoruz yakıt önemli değil.308 1.6 bluehdi beğenmistim şikayet var daki sorunlarini okuduktan sonra soğudum.Aklimdaki araçlar.golf 1.4 TSI Manuel, Mondeo 1.5 ecoboost otomatik.mondeoda motor bloğu catliyormus gibi gibi sorunlar okudum hep.varsa tecrübeleriniz dinlemek isterim.

Son düzenleme:

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
Yorumu farketmemisim.araclar çok güzel duruyor araştıracagim.astra 1.4t lerde kronik bir sorun olduğunu duymuştum subaplarla ilgili.tesekkur ederim onerilerinz için

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
1 şey daha sorayım bu Kredi oranlari 1 daha düşecek diye bir şey duydum kredi çekeceğiz .ihtiyaç mi taşıt mi hangisi mantıkli fikriniz var mı ve bu hayat sigortası 60k kredi de ne kadar tutar ortalama? Bu konularda fikri olan varsa beni çok aydınlatır.haftayada bankalarla görüşeceğiz ama simdiden merak ediyorum açıkçası.

Son düzenleme:

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
1.6 DCI Megane GT line çok hoşuma gitti.fikri olan varmı bu araç hakkında?
İncelemesini izledim Sinan abinin.cok cezbedici gelmedi

Son düzenleme:

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
Hocam bir güçlü 1.6 turbo bakıyorsunuz bir yandan 1.6 dizel. Bence önceliğinizi belirleyin ondan sonra piyasaya bakın. Maalesef 1.6 turbo i30 hakkında bir bilgim yok.
Hocam görünüşü guzel performansı yol tutuşu iyi bir araba bakıyoruz.megane dizel ama eğlenceli bir sürücü otomobili diye okudum.performansida dizele göre gayet iyi

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
hocam son aşamalardayız sorularım olacak.golf 7 manuel 125ps oldu son kararımız su an bir araç var beğendiğimiz. arabanın sadece sol ön çamurluk değişmiş.yetkili serviste yapılmış.pick up park yerinden çıkarken çizmiş dedi sahibi.sorun olurmu ?bir şey çıkarmı ?nasıl önlem alabilirim yardımcı olursanız sevirim.

thanmet

Asfalt Kurutucu
Beta Programı
8 Ara 2018
52
6
520
Çorum
Marka
Skoda
hocam son aşamalardayız sorularım olacak.golf 7 manuel 125ps oldu son kararımız su an bir araç var beğendiğimiz. arabanın sadece sol ön çamurluk değişmiş.yetkili serviste yapılmış.pick up park yerinden çıkarken çizmiş dedi sahibi.sorun olurmu ?bir şey çıkarmı ?nasıl önlem alabilirim yardımcı olursanız sevirim.
çizikden dolayı boyalı olur araçlar genelde. Değişim darbeden dolayı yapılmıştır. Sol ön çamurluk pek de önemli degil.Hasar kaydı az miktarda çıkabilir.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Serviste kaydı varsa ve sadece çamurluk davlumbaz gibi önemsiz parçalar değişmişse, yürüyene zarar vermemişse yani, bence hiçbir sıkıntı yok.

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
Hocam şu ilandaki 9 fotoğrafta gözüken kaplama.sahibi tırnak cizmesin vs vs diye yapılmıştır yazmış. Bana pek mantıklı gelmedi ,altından bir şey çıkar mı sizce?daha önce hiç görmedim duymadim böyle bişi ondan soruyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım