KAPALI 110 BİN TL PARAMIZ VAR SUV YA DA ÜST SEGMENT ARAÇ ÖNERİLERİNİZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraksnckttn

Taklacı Güvercin
8 Şub 2017
9
4
295
26
Yalova
Merhaba arkadaşlar yeni araç almıştık.Fiat Egea 1.6 Multijet en dolularından.Fakat bizi çok tatmin etmedi.Bazı sürüş karakterleri vs. nedenlerden sebep aracı satmayı düşünüyoruz.Dağ bayır gezdiğimiz için işimiz gereği Suv almayı düşündük fakat çok kararsız kaldık hangi modeli alsak diye.Düşük kmli araçlar istiyoruz.Land Rover falan bakımları çok masraflı ve düşük kmliler cep yakan cinsten.Fiyata fazla takılmıyoruz alt sınır 110 bin üst sınır 135 bin tl olabilir.Üst segment bi sedan araçta alabiliriz.Peder bey biraz kararsız :) bu yüzden önerilerinizi bekliyorum.

buraksnckttn

Taklacı Güvercin
8 Şub 2017
9
4
295
26
Yalova

buraksnckttn

Taklacı Güvercin
8 Şub 2017
9
4
295
26
Yalova
Doğru diyorsunuz o paraya 0 süperb yok,benim hatam.Yine de superb diyorum 2. el temiz prestige alınır.Zira (cümle içinde ilk kullanışım) D sınıfı arabaları 2. el almak daha mantıklı,0 alınınca çok değer kaybediyorlar.Benzinli 2. el 316-318 düşünülebilir.Ne bilim,fakiriz hayal bile kuramıyoruz ne alacağımızı bilemiyoruz o paraya:)
Allah herkesin gönlüne göre versin elhamdülillah çalıştığımız karşılığını alıyoruz.

buraksnckttn

Taklacı Güvercin
8 Şub 2017
9
4
295
26
Yalova
0 şart ise olabilir biz geçen hafta 2015 model cosmo+sunroof insignia 95k aldık o civarlara bir kaç tane daha vardı onları öneririm.
yeni çıkıcak olan insignia beni çok etkiledi görüş bakımından çok güzel yenilikçi bi tasarımı var.2015 olanlarında jantlarına bitiyorum.Bakalım hayırlısıyla yazı bekliyoruz umarım bulabiliriz istediğimiz tarz da birşey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım