AÇIK 110 Bin TL'ye Kadar Otomatik Hatchback

furkano

Panpa
7 Eki 2016
326
1,360
3,095
Marka
Citroen
Bir arkadaşım için açtım konuyu. O bana danıştı , ben de size danışayım dedim.
Fiyat : 110 Bin TL max
Karoser :C Hatchback
Şanzıman: Tam/ Yarı otomatik , sorunsuz olsun yeter. ( * Edit : Manuel de olabilir )
Motor : Çok yakmasın , yakıtı koklaması şart değil . Performans beklentisi de yok.
İkinci el : Piyasa durgun malum ama yine de elden çıkarması nispeten kolay olsun.
Diğer : Yürütmesi kolay , kronik sorunu çok olup uğraştırmayacak.Sürüş zevki ,yol tutuş vs çok önemli değil. Donanım konusunda da çok fazla beklenti yok .Hasar kaydı ,değişen -boya çok dert değil, taklalı ,ağır hasarlı, yamuk şasili olmasın yeter.Kilometresi de çok olmasın( max 200 bin diyelim )

Kendisi şu ilanı gönderdi bana :
Güneş yanığından komple boyalı, 10 bin TL hasar kaydı var.
Golf 5 için istekli, özellikle Golf 5 konusunda tecrübeli arkadaş varsa yorumunu bekliyorum, alınırken dikkat edilecekler , kronik sorunlar , FSİ - Hitler motor tercihi, şanzıman vs .

Fikirlerinizi belirtip , yardımcı olursanız sevinirim . İyi forumlar .

Son düzenleme:

Alexios

Oğulcan Avcıoğlu
Düz Yol Gazcısı
17 Nis 2021
34
28
145
İzmir
Marka
Hyundai
2008 - 2012 model arası Hyundai i30 veya yine aynı modeller arası Toyota Corolla arkadaşınızın ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilebilir.
Bana kalırsa benzinli ve otomatik seçimi yapılacaksa lpg li olmasına dikkat edilmeli..

Ekli dosyayı görüntüle 35733
Ekli dosyayı görüntüle 35734
Özellikle i30 un dizel otomatik kombinasyonu pek tercih edilmemeli aşırı derecede fazla yakıyor ancak dediğiniz gibi benzin lpg otomatik alınabilir parça maliyetleride o kadar yüksek değil.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım