Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkan Bektaş

Furkan Bektaş
Senkromeççi
7 Mar 2020
4
0
85
23
İstanbul
Marka
Yok
Merhaba. 120-130 bin lira civarında ikinci el bi otomobil almayı düşünüyoruz. Sedan, C veya D sınıfı, rahat, sıkıntı çıkartmayacak bi araç olmalı. Şu an aklımızda 2017 comfortline manuel Jetta var. Önerilere açığız.

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
372
759
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Bende de 2013 Peugeot 301 var. Araçtan genel olarak memnunum ama biraz daha kaliteli bir araç istediğim için Jetta 1.2 TSİ veya Leon düşünüyorum ama araç fiyatları tavan yapmış durumda hayırlısı olsun :(

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
1500 lira vergi farkı var. Şahsen ben vermem aynı güçler 1.2'den de alınıyor. 100-110 bine 1.2 Tsi jetta ya da 110 120'ye 1.4tsi tercih ederim. Vergiye vereceğime benzine veririm. Bagaj hacmi olarakta jetta daha iyi duruyor. Tercih meselesi bunlar biz söyleriz alacak olan kişi kararını verir o iyi bu iyi muhabbetine çok gerek yok.
Sizin tercihiniz ama sırf atmosferik motor diye Corolla'yı elemezdim. En güzel 1.6 atmosferik motorlardan biri. Tercih edeceğiniz Jetta 2. El, eski kasa ve fiyatı sıfır Corolla kadar.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
LPG düşünmüyoruz. Ailemiz için önemli olan şey konfor. Şehir içinde a noktasından b noktasına mantığı ile kullanılacak. Sıkıntı çıkartmayacak temiz bir araç istiyoruz. Birkaç yıl sonra duruma göre satılabilir. Güzel bi ekspertiz kontrolü ile temiz Jetta şu an en uygun gelen fikir.
1-2 yıl kullanıp satılacaksa 0 araba mantıksız. İkinci el fiyatına bulunursa alınır ama ben olsam Corolla bakardım. Ya da yeni kasa Megane.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Elantra Jetta dan daha konforlu bir otomobil. Corolla yı bilmiyorum lakin yeni corolla bağımsız süspansiyonlu ve beğenilmişti muhtemelen o da daha konforludur. 2 elde en büyük handikap km değil nasıl kullanıldığını bilmemektir.
Konfordan kastınız otomatik klima vb ise Jetta daha doludur özellikle Elantra style paket olunca içten boş duruyor vites topuzu vs kendiniz ilgilenirseniz görünüm düzeltilebilir birşey.

Yerinizde olsam özellikle şu ortamda yani geleceğin daha belirsiz olduğu ortamda bana en az masrafı çıkaracak ve en yeni aracı alırdım. O da Corolla ve Elantra
Lakin Jetta algı ve iç mekan olarak daha kaliteli bu da bir gerçek. Karar sizin. Elantra ve Corolla test sürüşü yapın Jettaya binib öyle karar verin bu iş forumda tavsiye ile olmaz pişman olursunuz
Tavsiyem bizden ziyade gönlünüzden geçeni yapın ki her gördüğünüzde içine bindiğinizde mutlu olabilesiniz.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,006
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
2010-2011 320d E90 düşünebilirsiniz ancak aile kaç kişilik bilmediğim için biraz dar gelebilir. (ve sertlik rahatsızlık vermezse size)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım