KAPALI 120000 Civarında Tavsiyeleriniz neler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harun07

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
39
22
595
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. 2009 Opel Insignia kullanıyoruz. Araç 45bin küsür kmde. Yakıtı ben aracı kullanamaya başladığımdan beri çok geldiği için satmayı düşünüyoruz. 120000 civarı sıfır ve donanımlı bir araç arıyoruz. Temel faktör "Otomatik olması ve Az yakması".

Bu fiyat bandında Babam Megane 4 sedan full 1.2 tce edc alalım diyor. Fakat Skoda Octavia da benim önerim 1.4 tsi dsg. Fakat tabi işler dizele de kayabilir. Bu fiyat bandında ve araç standardına göre önerileriniz nelerdir?

Not: Bir aile arabası ve ailemiz 5 kişilik

Şimdiden teşekkürler

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,245
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam arkadaslar detaylara mutlaka girer ama 120 bin lira butceyle c segment otomobil almayin derim. Tamam neticede insan ihtiyaclarina gore secimler yapiyor saygi duyuyorum ama 120 liraya tertemiz d segment otomobiller var. Hic olmadi 1.6 cdti otomatik insigina bakin derim. Olmazsa tsi + dsg passat, superb arastirin en azindan. Bu butceyle c segment en son tercihiniz olsun.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Arkadaşlar merhaba. 2009 Opel Insignia kullanıyoruz. Araç 45bin küsür kmde. Yakıtı ben aracı kullanamaya başladığımdan beri çok geldiği için satmayı düşünüyoruz. 120000 civarı sıfır ve donanımlı bir araç arıyoruz. Temel faktör "Otomatik olması ve Az yakması".

Bu fiyat bandında Babam Megane 4 sedan full 1.2 tce edc alalım diyor. Fakat Skoda Octavia da benim önerim 1.4 tsi dsg. Fakat tabi işler dizele de kayabilir. Bu fiyat bandında ve araç standardına göre önerileriniz nelerdir?

Not: Bir aile arabası ve ailemiz 5 kişilik

Şimdiden teşekkürler

@harun07 daha 2-3 hafta oncesine kadar skoda suberb 1.6 TDI CR 120 PS DSG Green Tec Style Paketini (fiyat listesinde
145.900 TL gorunuyor)
120-122 bin araligina kadar veriyorlardi. Bence bir iki bayii ile gorus, emin degilim belki 2016 olabilir ama arac o km. Babama ve enisteme bakmistik ordan biliyorum.
@CenkGs ye katiliyorum bu fiyata C segmenti almak cok mantikli degil, ama yok Suberb cok buyuk dersen Octavia dusunulebilir, dizel + DSG tabi :D

Bu segmentte bu fiyata rakibi yok kesinlikle...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
D istiyorsanız tek seçenek Superb 1.4 tsi style dsg gibi duruyor. Liste fiyatı 118900TL.
C'de seçeneğiniz çok. 7-8 yılda 45 bin km yapmışsınız, şimdi biraz daha fazla yapacağız deseniz bile dizel almak mantıksız diye düşünüyorum.

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
İlla 0 olacaksa kesinlikle superb öneririm c segment alınmaz o paralara 1.4 tsi 150 hp dsg style paket veya 1.6 tdi manuel style 120k civarında style paket de oldukça doludur. Yalnız biz Kasım Aralık civarinda dizel otomatik prestige yi 120-125 civarına bulmuştuk acayip artmış fiyatlar.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
Sıfır istiyorsanız, insignia sıfırlar zaten 120bin liraya bayilerde alıcı bekliyorlar. Yeni kasa öncesi, liste fiyatlarının oldukça altına oldukça da güzel arabalar -ki zaten hali hazırda kullanıcısı olduğunuz için biliyorsunuz. Muhtemelen sizdeki benzinli yahut 2.0 dizel olduğu için, 1.6 cdti otomatik sport yahut cosmo donanımlı bir makyajlı insignia, size farklı bir araç almışçasına değişik gelebilir. Zira sizdeki makyajsız kasa ile çokça farkı var..
Ben bir bayiye gidip denemenizi tavsiye ederim.

harun07

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
39
22
595
İstanbul
Aracı kaça satıyorsunuz hocam? Yakıtı çok derken kaç?

Arabayı 60 civarına vereceğiz inşAllah.. Yakıtı 11 lt / 100 km fakat ben öğrenci olduğumdan ve depoyu doldurmak arabayı kullanma şartım Ondan az yakan bir araca ihtiyacım var diyebilirim. Karar kılındı c sınıfı araca niyetlenmeyeceğiz. Yeni insignia belki olabilir fiyatları açıklanmış. Herkese teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım