KAPALI 137.500 tl ye ikinci el alınacak arabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KafKef

Asfalt Kurutucu
29 Haz 2019
3
0
535
46
Merhabalar bütçem 137.500 tl ikinci el olarak hangi araçlar alabilirim ?

Tercihim dizel ama benzinde olabilir az yakması şartıyla(benzin için) otomatik veya yarı otomatik arıyorum.
Tercihim c ve d sınıfı

Bide arabanın özelliklerinde panoramik cam tavan olmassa olmazlardan

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,742
3
9,669
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ne amaçla , hangi segment , otomatik manuel , dizel , benzin ? yani bilgi verin ki herkes yardımcı olabilsin :)

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Bazı konularda gereksiz yere dalga geçmeler oluyor ve ben bunu anlamıyorum. Bu konudan bahsedersek; konu sahibi yeni üye olmuş ve araç tercihi konusunda fikir almak istiyor ama bazı yorumlar dalga geçer nitelikte. Neyse.

Paranızın miktarı 2-4 yaşında ve az kmde D segmenti bir araç için oldukça yeterli. C segmenti almaya gerek yok bence. Passat, Superb, Mondeo ve Insignia gibi araçların orta dolulukta veya full olanını bulabilirsiniz. Hangisinin tasarımı hoşunuza giderse araçları burda tekrardan bizlere sorabilirsiniz.Cam tavanlı olan araçları da ilanlara baka baka bulacaksınız mecbur.

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bazı konularda gereksiz yere dalga geçmeler oluyor ve ben bunu anlamıyorum. Bu konudan bahsedersek; konu sahibi yeni üye olmuş ve araç tercihi konusunda fikir almak istiyor ama bazı yorumlar dalga geçer nitelikte. Neyse.

Paranızın miktarı 2-4 yaşında ve az kmde D segmenti bir araç için oldukça yeterli. C segmenti almaya gerek yok bence. Passat, Superb, Mondeo ve Insignia gibi araçların orta dolulukta veya full olanını bulabilirsiniz. Hangisinin tasarımı hoşunuza giderse araçları burda tekrardan bizlere sorabilirsiniz.Cam tavanlı olan araçları da ilanlara baka baka bulacaksınız mecbur.
Ne yararlı yorum reis. Bunları malum siteden filtreleyerek görmüştür diye düşünüyorum konu sahibi.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Mümkünse, belki az bir miktar daha arttırarak Insignia gs Excellence bakardım... VW grupta bu fiyat aralığında teniz bulmak zor gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım