KAPALI 160-170 bin tl'ye C hatchback veya B SUV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yeren

yusuf eren
Düz Yol Gazcısı
5 May 2020
2
0
135
34
istanbul
Marka
Toyota
Herkese merhaba, eşime max 170 bine kadar otomatik C hatcback veya B suv bakıyoruz. 0 km veya 1 yaşına kadar 0 ayarında bakıyoruz. mevcutta 2016 model yaris var onun yerine. aslında 1-2 ay önce lansmana özel corolla hatcback vardı 165 bin tlye dream x pack ama maalesef 1 günde tükendi şuan karaborsada. Temmuzda gelecek olan Skoda Kamiq' e bakacağız ancak nazik dsg eşimin elinde sorun çıkarır mı bilmiyorum. Otomatik olması ilk şart ve tercihimiz benzinli. 1.2 motor ve aşağısı mtvden dolayı tercih sebebi. onun haricinde donanımsal olmazsa olmazımız yok. özellikle kullanıcı yorum ve tavsiyelerini merak ediyorum. şimdiden teşekkür ederim.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Merhaba, hoş geldiniz. MTV şartından bahsetmişsiniz ancak ben yine de Vitara 1.4'e bakmanızı önereceğim.
Corolla tükendi karaborsaya düştü ancak lansman fiyatı bu ay başında sona erdi, şu an en ucuz Corolla heçbek 1.2t liste fiyatı 180 bin lira. Corolla heçbek almaya niyetliyseniz 175-180 bin aralığında 0 km bulabilirsiniz.

PSA (Peugeot, Citroen, DS, Opel) modellerinin tam otomatik olanlarında Aisin (Toyota)'in tam otomatik şanzımanları kullanılıyor (keza üstte önerdiğim Vitara'da da yine bu markanın şanzımanı bulunuyor), onlara da göz atabilirsiniz. Tam otomatik şanzımanlar en sağlam otomatik şanzıman tipi, Aisin'de kendini kanıtlamış uzun yıllardır hemen her markaya şanzıman satmış bir firma. Şanzıman narinliğiyle ilgili çekinceleri olan bir kullanıcı için iyi bir seçenek.

Örn:

Berkay

Emre Berkay Zeren
Düz Yol Gazcısı
23 Ara 2019
48
17
195
26
İstanbul
Marka
Suzuki
Suzuki Vitara 1.4 s derim (şu anda kullandığım 1.4 s4x4 ) yada GLX 4x4
Hyundai kona
Kia stonic
Ford Kuga veya ecesport
Hyundai Tucson

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,925
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Bu ikisi belirttiğiniz kriterlerde alınabilecek modellerden. İlk ilanda ki C4 Cactus tasarımından dolayı kadınların ilgisini çekebiliyor. Bana soracak olursanız da hiç birini düşünmez direkt diğer iki ilanda ki yeni 8 ileri tam otomatik şanzımanlı 308'i seçerdim.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,665
2,923
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
diğer arkadaşlar gibi bende hyundai kona suzuki vitara ve peugeot 308 öneriyorum yeni 2008 de bulunabilir belki ama donanım olarak sizi mutlu etmeyebilir çünkü o fiyata boşu bulunabilir anca

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai

yeren

yusuf eren
Düz Yol Gazcısı
5 May 2020
2
0
135
34
istanbul
Marka
Toyota
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim her birisini dikkatle inceledim. şuan 308 e biraz kafama yatıyor. bir de vitara kullanan varsa eğer ses yalıtımını ve malzeme kalitesini merak ediyorum.
corolla hatcback çok istedik ancak 165 bin tlye kaçırdığımız arabaya şuan 180 bin vermek zorumuza gidiyor hele ki o aradaki farkı fırsatçı galeriye vermek? aman allah korusun. ayrıca dream x pack modelinin bagajı küçük geldi sadece flame x pack te tamir kiti olduğundan bagaj büyük o da malum şuan 192 bin tl.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım