KAPALI 18-23 bin tl arası araç önerisi olan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasineryigit

Elit Apaçi
65
Merhaba,öğrenciyim ilk arabam olucak inşallah,parçası pahalı olmıyan az sıkıntısız bi araç önerirmisiniz teşekkürler

Seçeneklerden parça fiyatları en ucuz olan Hyundai'dir diye düşünüyorum. İlk araba da olacaksa park, hakimiyet bakımından hatchback bir modelde acemiliği atmanızı tavsiye ederim. Bu durumda Hyundai Getz ideal seçim olacaktır.

Şuraya ben de bi rezervasyon yapayım. 206 fiesta getz arası gidip geliyorum benzer bütçelerim var önerilere açığım ben de :)

Bi de euro civic veya civic yorumu yapan arkadaşlar neden diğerini seçmediklerini yazarsa sevinirim

parça durumunu bilmiyorum ama o fiyat aralığında nissan almera hb düşünülebilir. Performans istiyosanız focus bakın derim o fiyatlarada temizini bulmak zor olur

İdeal ilk araba: Hyundai Getz. Hacim yetmezse Accent Era. Corsa C derdim ama bir tamponu 1000 lirayı geçiyor =) Parçaları bol ama ucuz değil =)

Bana en mantıklı seçim ibiza signo geliyo donanım olarak ama satışı hızlı değil bende en fazla 2 yıl binmeyi düşünüyorum
Aynı görüşteyiz, ibiza signo piyasası çok düşük gerçekten. 206 focus ve civic gerçekten piyasadakiler yıpranmış araçlar, getz mantıklı gibi aslında 1.4 dohc motor benzinlileri gerçekten seri parçası ucuz piyasası da hareketli. bilemedim benim de biraz vaktim var araştırmaya devam

Dizellerde en iyisi getzin dizeli ama getz'in benzinlisi çok daha iyi deniyor, yakın bi abimde de var o da benzer şeyler söylemişti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...