KAPALI 18-23 bin tl arası araç önerisi olan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasineryigit

Elit Apaçi
65
Merhaba,öğrenciyim ilk arabam olucak inşallah,parçası pahalı olmıyan az sıkıntısız bi araç önerirmisiniz teşekkürler

Genç arabası dediğin şekil olucak ya, getz bağğyan arabası gibi. Tavsiyem :)

901529_o0cea.jpg

Son düzenleme:
Hyundai parça temini açısından piyasadaki en rahat araçlardan olarak adlandırılıyor, haliylede maliyet düşük deniyor. Arıza durumu olarak 1.3 gls ve 1.5 crdi motorlarının sorunlarının daha fazla olduğu, 1.5 crdi dizel motorun maliyetli olduğu ve en iyisinin 1.4 dohc motorlusunun olduğu söyleniyor. Tork olarakta 1.4 dohc motor en iyisi deniyor. Tek problemleri fren sistemi biraz zayıfmış :)

Yaşım 27, ayrıca resmini gönderdiğin arabada bi şekil göremedim. Baaağyan diye aşağıladığın kadınların şoförlükte sana 10 basacaklarına da adım gibi eminim. Sen yolları süpürmeye devam et t

Amin inşallah aynı fikirdeyiz, 206 veya fiesta dizel düşünüyordum dizellerin masrafı ve düşündüğüm yaş aralığındaki kilometrelerden ötürü vazgeçmek durumunda kaldım. Üst limitim 25 lira olup o paralara kolay ulaşamayınca detaylı düşünüyormuş insan bunu bir kere daha anladım

Her ay alınan satılan ucuz bir durum değil. Daha biriktiriyoruz şükür ama araştırmak önemli tabii. Dizel alsan masraf olabiliyor. Benzin&LPG alsan ayrı bir davası. Hayırlısı ne çıkarsa bahta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...