1990 Eagle Talon AWD

Shkodra

Metin Kınazoğlu
Senkromeççi
6 Eyl 2021
14
0
60
61
İstanbul
Marka
Audi
Yanlış anlaşılmadan dolayı gereksiz bir tartışmaydi.
Aslında 90.000 TL ilanda olan arabayı çok beğendim fiyatı anlaştık , gelip göreyim satışı yapalım deyince , işim var dedi , üstünden bir hafta geçmesine rağmen aramadı bende , ya satmak tan vazgeçtin yada arabada kusur var gösteremiyorsun deyince ipler koptu.

Shkodra

Metin Kınazoğlu
Senkromeççi
6 Eyl 2021
14
0
60
61
İstanbul
Marka
Audi
Yaşım 58 emekliyim sağlık sorunlarimdan dolayı çalışamıyorum. Mesleğim, Çıraklık tan yetişme Demir Doğrama Çelik Konstrüksiyon Makina İmalat .

Shkodra

Metin Kınazoğlu
Senkromeççi
6 Eyl 2021
14
0
60
61
İstanbul
Marka
Audi
Yaklaşık 8 aydır Eagle veya Eclipse arıyorum, değiş yerlerde 10 taneden fazla buldum fakat bir çoğu gerçekten kötü durumdaydi ,
90.000 TL ilanda olan şimdiye kadar gördüğüm en temiz araba. Satın alabilmek için çok uğraştım sabır gösterdim fakat olmayınca olmuyor. Kısmet değilmiş.

Shkodra

Metin Kınazoğlu
Senkromeççi
6 Eyl 2021
14
0
60
61
İstanbul
Marka
Audi
İlana koyduğunuz bir arabanın değeri bu kadar mı değişir. Önce 120 sonra 110 sonra 100 sonra 90 sonra 80 sonra tekrar 120. Bu nasıl bir tutarsızlık. Vallahi anlamıyorum.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım