1995 Şahin S

Kubilay67

Taklacı Güvercin
9 Mar 2017
24
84
335
30
Antalya
Temiz görünüyor. Bana göre değil ama Tofaş meraklıları çok. Ama orjinallerini bir nebze seviyorum.
Yaklaşık 10 yıldır bizde bu araç 10 yıllık kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim tofaş alıncak araba değil ben bile başka birinin tofaşına bindiğim zaman bazen bune lan oluyorum. Durmuyo vitesler geçmiyo araba gitmiyo...Çok şükür her binen aynı şeyi söylüyo senin tofaş başka diye.Ne kadar temiz düzgün olursa olsun Tofaş kullandığının farkında olarak kullanmak lazım yoksa biyerde patlarsın :) .Şimdi satsak bu fiyata alcagın avrupa arabadan hayır gelmez bizde biniyoruz yıllardır işte :)

Kubilay67

Taklacı Güvercin
9 Mar 2017
24
84
335
30
Antalya
123123.jpg

Tüplü ve öfkeli dedikleri bu işte :D (otobanda bu arada :D)

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Oooo garaja özel ilgi alanım bir konu açılmış. :) Hoşgeldiniz. :)
Çok enteresan arabalar bunlar ya. Örneğin bu araba ruhsatta Şahin S ise muhtemelen sizden önceki sahipleri komple dağıtıp Doğan SLX olarak toplamışlar :D Oluyor mu öyle? Bakın mis gibi olmuş, Araba tamamen Doğan SLX :D Güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Kubilay67

Taklacı Güvercin
9 Mar 2017
24
84
335
30
Antalya
Oooo garaja özel ilgi alanım bir konu açılmış. :) Hoşgeldiniz. :)
Çok enteresan arabalar bunlar ya. Örneğin bu araba ruhsatta Şahin S ise muhtemelen sizden önceki sahipleri komple dağıtıp Doğan SLX olarak toplamışlar :D Oluyor mu öyle? Bakın mis gibi olmuş, Araba tamamen Doğan SLX :D
hahha öyle bi sey yok biz aldigimizdaki halinin fotografi olaydi keske ne jantlar vardi ne duzgun bi cam vardi ne duzgun bi renk vardi :D ..ben tofaşda orjinalcilige karsiyim aga soranlarada soylerim heryeri degisti arkadasim diye ulan parca kalitesi belli arabanin o kadar zamandir degismediyse ondan hayir gelmez :D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
hahha öyle bi sey yok biz aldigimizdaki halinin fotografi olaydi keske ne jantlar vardi ne duzgun bi cam vardi ne duzgun bi renk vardi :D ..ben tofaşda orjinalcilige karsiyim aga soranlarada soylerim heryeri degisti arkadasim diye ulan parca kalitesi belli arabanin o kadar zamandir degismediyse ondan hayir gelmez :D

Hocam siz "madem topluyoruz, bari model yükseltelim" demişsiniz. :D Biraz daha yükselseniz Tempra çıkarmış :D Birşeyi merak ediyorum, far fıskiyeleriniz çalışıyor mu?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bütün parcalar fiat servisten alindigi icin tok duruyo araba :D yok onlar calismiyo onlar calissa zaten arabanin fiyati en az 1000tl yukari atar [emoji14] :D

Ah be. Onlar çalışsa ben bile bir ihtimal talip olabilirdim arabaya. Far fıskiyesi çalışan Doğan benim için alınır arabadır :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım