HABER 1996 Tofaş Şahin 1.6 S | VLOG

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Arkadaşınız Can Beye çok teşekkürler giderayak bu hakiki orjinal tofaşı emanet ettiği için. Piyasanın biraz altında satmış. Keşke hiç satmasaymış ama yapacak bir şey yok artık umarım değerini bilecek birine gitmiştir :)

Bi de taunus testi lazım artık abi :p

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
abi şahin i satıp floransa ya geri dönecek galiba :D şahin alıp rr gibi bakmak soylulara mahsus ancak :D şaka bir yana Sinan Abi yi ve bizi mutlu eden aracı teste verdiğin için çok teşekkürler

berksvnc

Asfalt Kurutucu
27 Eki 2016
5
4
595
27
ASD var bunda hahahaha en güzel araç terimi anlayana :D şaka maka müzelik araç ya elden çıkmayaymış iyiymiş bi arkadan itiş bulmak lazım sana reis

ByOnder

Asfalt Kurutucu
10 Eki 2016
3
1
545
Çok güzel olmuş ama bence 15 bine ucuz gitmiş piyasada 18 binde lpg takılmamış şahin çok çok azdır, patates şahinlere 8 10 bin istiyorlar. Şahin da olsa bu kriterleriyle özel bir araba minimum 25 bin ederdi.

TimucinColakel

Taklacı Güvercin
25 Şub 2017
34
55
335
istanbul
abi şahin i satıp floransa ya geri dönecek galiba :D şahin alıp rr gibi bakmak soylulara mahsus ancak :D şaka bir yana Sinan Abi yi ve bizi mutlu eden aracı teste verdiğin için çok teşekkürler

Yemin ediyorum medici okudum adamın soyadını, çok yakın arkadaşı falan da deyince acayip bir bağlantı çıkacak sandım. Meğer adam Mecidiymiş.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Severek alana yada aşığına saygımız sonsuz. Yalnız şunu da söylemek lazım. Kartal sahin vs furyasının en sevmediğim yönü 2. El piyasasını katletmeleri. Araba neredeyse 30 yaşına geliyor sahibi 20 istiyor yok 25 olmadı 30 abartmayın artık piyasanın içine ediyorlar resmen sonra başka bir adam da o zaman benim 2005 model symbol um neden 35 etmesin diyor harbi ilginç oldu artık piyasa. Özel değilde çok temiz değilse şu araçların ederi mesela 20 yaşında ise max 15 fazlası haram. 2000 model transit 20 ye yada 2006 model fiesta Clio symbol vs 25 e satılıyor bunlara 20 verilir mi birde bu araçlar artık klasik olmuş araba diye binmeyin şunlara seviyorsan murat 126 gibi al bin ama otomobil almış gibi binme

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım