KAPALI 1997 Alfa Romeo Spider 2.0TS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Namik Camel

Koralp Sert
Takipçi
5 Mar 2020
2
0
10
24
Kadıköy
Marka
Mitsubishi
İnternette bulduğum ve galeriye de gidip canlı gördüğüm bir araba, Alfa Romeo Spider. Araç 100.000 km'de, çok diri duran, iç mekanında ufak tefek yaşının belirtilerini gösteren ve yine yaşından olacak komple boyanmış bir araç, otomatik açılan tenteli model, bakımları Bostancı Alfa Sportivo servisinde yapılmış ve galericinin demesine göre bir kazası sıkıntısı yok. Sizce nasıl bir araçtır, haftasonları ve keyif için binmelik, ölü bir yatırım olarak alınır mı, alsam başıma bela olur mu bilemedim, sizin düşünceleriniz nedir? Bu forumdaki ilk mesajım bu yüzden sürç-ü lisan ettiysem affola, keyifli forumlar dilerim herkese.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
alınır, keyifle binilir.

2.0 TS öyle bulunmayan bi motor tipi değildir. O sebeple bakımı, binilmesi falan sıkıntı yaratmaz.

Tabiki de deliler gibi gazlanacak bir araba değildir.

ama içini dışını güzelce temizleyip, parlatırsanız, milyonluk karizmanız olur.

lmter224

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2019
121
90
510
İstanbul
kurcalanmış bir araç değilse sorun yaşamazsınız ama kupon araç olduğunu, satmaya kalkışınca aylarca satamayacağınız hususunu iyi değerlendirin. arabanın değeri mutlaka artacaktır ama alıcısı olmayan bir malın değerinin artması bir şey ifade etmez

Kamikaze

Hakan dinç
Senkromeççi
22 Mar 2020
5
3
70
50
Istanbul
Marka
Alfa Romeo
Bence araç hem parça hemde servis açısından problemli. Gündelik binilecek bir araç ta değil. Istenilen fiyatlarda bu kriterler gözönüne alındığında bence yüksek. Formdaki arkadaşa katılıyorum, alıcısı olmayan bir malın değerinin artması bir şey ifade etmez satılmadıktan sonra. Zaten devamlı aynı arabalar farklı fiyatlarla ilanlarda dönüp duruyor. Benim size nacizane tavsiyem ikinci eli kuvvetli satış servis problemi olmayan ve bu tarz olan bmw z3,audi tt, audi a4 cabrio tarzı araçlara bakmanız sizin lehinize olacaktır, belki küçük bir miktar daha fazla verebilirsiniz ama en azından teknolojik bir araca, servise, ve verdiğiniz parayı sattığınız zaman almaya hak kazanırsınız. 😉

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım