1997 Bmw E39 528i Fjordgrau Metallic

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Çok güzel araba. Yalnız ön tarafta eksik bir şeyler var gibi. Makyajlı kasaya benzetilirse çok çok iyi görünür. Hayırlı olsun hayalimdeki araba diyebilirim. Hem ağır, hem sportif.

berkayoz

Profesör
13 Nis 2017
101
742
2,485
Çok güzel araba. Yalnız ön tarafta eksik bir şeyler var gibi. Makyajlı kasaya benzetilirse çok çok iyi görünür. Hayırlı olsun hayalimdeki araba diyebilirim. Hem ağır, hem sportif.
teşekkür ederim tüm arabalar makyajlıya çevrildiği için ben düşümüyorum sadece önümüzdeki zamanlarda style 32 jant koymayı düşünüyorum

EnesOzel

Taklacı Güvercin
2 Haz 2018
19
8
295
Öncelikle aracınız çok güzel bizde 40.000 TL seviyesinde bir araç alıcaz bu BMW 520i lerin LPG lilerini almak çok aklımızdan geçti aile aracı olacak kullanıcaz özellikle siyah renk M tamponluları çok sportif ve ağır güzel araç duruyor fakat yıllık bakım masrafları ve tuzlu olması bizi bu karardan vazgeçirdi. Arıza yaptımı bu araçların +1000 TL gidiyor malzeme fiyatından ve işçiliğinden dolayı biz yıllık 250-300 TL gibi bir fiyata bakımını yaptırabileceğimiz araçlara baktığımız için bu karardan vazgeçtik ama durumlar daha iyiye giderse cidden bir E39 520i veya biraz kasarsak E60 520d istiyorum cidden, çünkü araç tutkunu bir insanım ve siyah inci gibi bir E39'u yıkayıp kurulayıp evin önünde bakmak çok güzel olabilirdi ama inşAllah bir gün Rabbim bizlerede nasip eder.Şu araçların asaleti hiçbir şeyde yok. Allah kaza bela vermesin.

Son düzenleme:

berkayoz

Profesör
13 Nis 2017
101
742
2,485
uzun süredir arabanın ön tamponunu beğenmiyordum benden önceki sahibi kadın oldugu için birçok kez kaldırma mantara vs yerlere sürtüp tamponun formunu bozmuştu uzun bir süre temiz çıkma tampon aradım fakat bulamadım en sonunda samanlıklarda kalanlardan bir tane sıfır tampon buldum.
tampon bantları nikelajlar panjurlar sis farları ön lip plakalık ızgaralar hepsi sıfır alındı ön arka tampon aracın sol yanı ayna kapakları kapı kolları tavan oluk çitaları boyandı
tüm göcükleri temizlendi aracın duruşu ciddi anlamda değişti

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım