1997 Tipo SX(İlk göz ağrım)

eghn

Taklacı Güvercin
2 Ocak 2018
12
15
295
Abilerim Kardeşlerim hepinize hayırlı akşamlar ilk göz ağrım olan Tipo mu sizinle tanıştırmak istedim beni en çok bağlayan tarafı çocukluğumda ailemde olan gene bir 97 Tipo olması onun o göstergelerine baktığım zaman anlamsız mutlu olmayı size tarif edemem hele ki tünele girince ama bu olayın tabi kötü tarafı çocuk aklı ile mahallemizde olan arkadaşlarımızın arabalarının hız gösterge paneline bakıp "aaa bizim araba 220 basıyor" gibi sözcükler duyunca üzülürdüm işin gerceği
Özelliklerinden bahsedersek 1.6 SX 63 KW 86 BG Klima Hidrolik Direksiyon Otomatik Ön camlar ve Merkezi kilit Slx i.e modellerinde ise ABS ve Aırbag olduğunu duymuştum
İlerleyen zamanlarda ise cam filmi ve güzel bir jant düşünuyorum jant hakkında önerilere açığım :)
WhatsApp Image 2018-01-02 at 20.29.47.jpeg

Buda Beyaz İncim..

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Allah kazadan beladan korusun güle güle kullanın :) Aracınıza böyle değer vermeniz çok hoş mümkün olduğunca stok veya retro hava katacak bir jant tercih etmeni öneririm.

eghn

Taklacı Güvercin
2 Ocak 2018
12
15
295
Jantlarım boya istiyor ama zaman bulamıyorum kış lastiği taktıracağım zaman çıkarıp boyatayım ozaman :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım