2.0TDI 184HP 380NM DQ250 VW CC

Bwaapshh

Profesör
19 Ara 2016
90
202
1,110
Ankara
Yakın fiyat-model aralığındaki Bmw veya Mercedes'ler ile kıyaslanabilir düzeyde bir otomobil mi?

tarikkomurcuu

Profesör
12 Eyl 2016
146
211
1,185
İstanbul
Yakın fiyat-model aralığındaki Bmw veya Mercedes'ler ile kıyaslanabilir düzeyde bir otomobil mi?
Performans olarak cogu premium otomobillerden daha iyi oldugunu dusunuyorum. 320d c200d e180 ve daha sayamadigim bir cok premium otomobilden daha hizli hissettiriyor. Tabi konfor genel uretim kalitesi ve yalitim konularini ele alirsaniz cc bu araclarin arkasinda kaliyor. Fakat sizi uzecek bir durum soz konusu olmuyor mesela 125 den sonra ruzgar sesini aliyorsunuz.

tarikkomurcuu

Profesör
12 Eyl 2016
146
211
1,185
İstanbul
Dsg den memnun musunuz ?
Cok memnunum. Sifir alirken bu dsg sorunlarini epey arastirip aldim. 1.6 ve 1.4 lerdeki dsgnin 2.0 lardakine oranla cok daha sorunlu oldugunu ve bu sorunlarin her ne kadar cozulse de ileride tekrarladigini gordum. Kararimi verdim bu modeli aldim. Aldigimdan beri ne titreme ne vuruntu ne de bir ses hissettim. Cok memnunum iyi ki 2.0tdi almisim
Edit: 10 binde kavrama degistiren 1.4 ccleri hepimiz goruyoruz.

Son düzenleme:

tarikkomurcuu

Profesör
12 Eyl 2016
146
211
1,185
İstanbul
Tutuşu ve konforu yeni passat,yeni-eski insignia göre nasıl?
Eski insigniayi kullanmadim fakat b8 den daha iyi yol tuttugunu dusunuyorum. Iki aracin da govdesi cok buyuk lakin ccnin alcak olusundan oturu agirlik merkezi yere daha yakin passat b8 e gore.
Eski insignia hakkinda agirligi konusunda tartismalar var fakat pek bi bilgim yok.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım