KAPALI 20.000-30.000 Arası Aile Arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Düşük fiyatlı aile arabası bakmaktayız
Bütçe 20.000-30.000
>Az sorun çıkarması önceliklerden
>Vites fark etmez sorunsuz olan öncelik
> C Ya da D Sedan
>Km max 270.000
S40 lar ilgimizi çekti ne düşünürsünüz onun dışında önerileriniz bekliyorum iyi günler

BullyDentist

Görkem
Düz Yol Gazcısı
11 Ocak 2020
16
40
145
Ankara
Marka
Hyundai
Bahsettiğiniz fiyat aralığında genellikle insanlar taksiciler tarafından zamanında sıklıkla tercih edilmiş modellere yöneliyorlar; Accent, Linea, Logan vb. bu tarz araçlar genellikle az sorun çıkaran, daha yüksek modelleri bulunan, az yakan ve parçaları ucuz araçlar oluyor. Bahsettiğiniz S40'lardan birine arkadaşım sahip ancak modelinin düşük olması dolayısıylada oldukça hırpalanmış ve kondisyonu düşük bir araç, şu ana kadar bir sorun yaşamadı orası ayrı. Benim bu fiyat aralığındaki subjektif tercihim Fiat Stilo olacaktır, sık sık kullanma fırsatı bulduğum, az bilinen ancak oldukça iyi hissettiren bir araç. Genel fiat algısından oldukça uzak, şans vermeye kesinlikle değecektir. :)

Son düzenleme:

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Bahsettiğiniz fiyat aralığında genellikle insanlar taksiciler tarafından zamanında sıklıkla tercih edilmiş modellere yöneliyorlar; Accent, Linea, Logan vb. bu tarz araçlar genellikle az sorun çıkaran, daha yüksek modelleri bulunan, az yakan ve parçaları ucuz araçlar oluyor. Bahsettiğiniz S40'lardan birine arkadaşım sahip ancak modelinin düşük olması dolayısıylada oldukça hırpalanmış ve kondisyonu düşük bir araç, şu ana kadar bir sorun yaşamadı orası ayrı. Benim bu fiyat aralığındaki subjektif tercihim Fiat Stilo olacaktır, sık sık kullanma fırsatı bulduğum, az bilinen ancak oldukça iyi hissettiren bir araç. Genel fiat algısından oldukça uzak, şans vermeye kesinlikle değecektir. :)

Taksi çıkması kesinlikle düşünmüyoruz fiat genel olarak istemiyoruz s40 lar dediğiniz gibi ama temizi de bulunuyor artık tramerden ya da boyadan taviz veriyoruz

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,843
26,149
5,720
Ankara
Marka
Skoda
20-30 bine aldıktan sonra yürütmesine ne kadar ayırabilirsiniz? Biz yaptık da o hatayı bi ara yardmcı olayım.

20 bin bütçeyle passata binme hatası

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
20-30 bine aldıktan sonra yürütmesine ne kadar ayırabilirsiniz? Biz yaptık da o hatayı bi ara yardmcı olayım.

20 bin bütçeyle passata binme hatası
Yürütmeye 4-5k₺leri bulmadığı sürece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
Biraz zor ama focus 1, mondeo (yürütme maliyetli olabilir) bulunabilir. Logan da düşünülebilir ama fiat almayız diyorsanız onu hiç almazsınız.
Focus 1 ler o aralıkta imkansız gibi mondeonun çok sorun çıkarmasından çekiniyorum
Toyota Suzuki Subaru bence japon araclarina bakın derim
Corollalara bakıyorum(efsane kasa)
Benim önerim gerçekten Fiat grubu olur ama Fiat istemiyoruz demişsiniz. volvo ustaları yla sağlam dostluğunuz varsa s40 neden olmasın çok güzel arabalar
S40 çok mu sorun çıkarır ustayla dostluğumi gerektircek kadar çünkü hiç volvo ustamız yok genelde vw kullandığımız için

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,843
26,149
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yürütmeye 4-5k₺leri bulmadığı sürece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
ne kadarlık süre içinde 4-5bin tl sınır düşünüyosunuz? Arabaya göre yıllık maliyeti geçebiliyor. O modellerde kaliteli bi arabayı temiz almak için 30bini geçmek gerekiyor genelde. Bizim gibi düşük bütçeye alayım derseniz de 3 yılda kendisi kadar harcatır. Yine de sizin bileceğiniz iş

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
ne kadarlık süre içinde 4-5bin tl sınır düşünüyosunuz? Arabaya göre yıllık maliyeti geçebiliyor. O modellerde kaliteli bi arabayı temiz almak için 30bini geçmek gerekiyor genelde. Bizim gibi düşük bütçeye alayım derseniz de 3 yılda kendisi kadar harcatır. Yine de sizin bileceğiniz iş
Tam olarak bundan korkuyorum kendisi kadar harcatmaktan.Yıllık maliyetten bahsediyorum 4-5bin₺den

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Benzer yaşta passat sahibi olarak o bütçeyle Volvo'dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Biz ilk sahibi olup iyi bakmamıza rağmen masrafı dediğiniz rakamlara çıkabiliyor. Bütçeniz dahilinde diri ve bakımlı bir S40 bulmak zor olacağından daha yüksek model bir araç bakmanızı tavsiye ederim.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Benzer yaşta passat sahibi olarak o bütçeyle Volvo'dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Biz ilk sahibi olup iyi bakmamıza rağmen masrafı dediğiniz rakamlara çıkabiliyor. Bütçeniz dahilinde diri ve bakımlı bir S40 bulmak zor olacağından daha yüksek model bir araç bakmanızı tavsiye ederim.
S40 mı sizde çok masraf çıkar mıştı passat mı tam anlamadım

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çok sorun çıkarmabından korkuyorum birde görünümü biraz eski biliyorum aralığım az kriterim çok ama ideali arıyorum
Görünüm-tasarım bu yaşta bu bütçede aranacak en son şey olmalı, bütçeniz dahilinde en temiz en sorunsuz araca yönelmelisiniz.Görünümü eski diye vazgeçme lüksü de bu bütçelerde çok zor.

Golf Mark 3'lere bakabilirsiniz.Bütçeniz dahilinde temiz bir örneğini bulursunuz, yalnız size tavsiyem eğer sorunsuzluk arıyorsanız, güneş yanığına, klimasına, elektrikli camlarına vb gibi detaylara takılmayınız.

8 sayfa içerisinde gözüme takılan ilanlar bunlar bekleyip takip ederseniz daha iyileri de düşer.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım