KAPALI 20.000 TL ye Kadar Atarlı Giderli Araç Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
1,551
42
Marka
Renault
Arkadaşlar saxoyu satınca tamda başlıktaki gibi bir araç almak istiyorum. Renocuyumdur lakin 20.000 tl ye kadar parça sıkıntısı yaşatmayacak performanslı 4 kişilik tek kapı 5 kapı yada sedan fark etmez araç arıyorum. Eski aşkıma (f7r) döneceğim muhtemelen ama daha mantıklı bir öneriniz var mı?

Aynen öyle. Kime sorsam orjinalse hiç elleme olmuş 20 sene üretileli artık kurcalanmamış ellenmemiş araba yok gibi birşey diyorlar. Ama bu zıkkımlarıda kurcalamadan duramıyorki insan araba gözümün içine bakıyor resmen :D

Çeyizini düzeyimde hele :) Dün piyasada kalan sanırım son orjinal triger setini satın aldım. Bu gün sunroof tamiri için bıraktım ustasına. Oem jantlarını nedense sevemedim bu arabaların. İnşallah kafama yatan güzel bir jant takımı bulurum. Bir yandan orjinalliğini bozma böylesi kalmadı diyen arkadaşlarım bir yandan evvelden gelen ben herkes gibi değilim farklı olmalıyım düşüncem... Bakalım hayırlısı :)

Zaten bu modelden kalmadi. Zaten farkli olcan..

Ayağındakiler bundan mı?Bence kötü durumuyorlar en kötü yazlık kışlık diye ayırabilirsiniz.Kışlık Stock yazlık istediğinizin üzerinde durur.Bunlar 15 mi 14 mi?14 se uygun fiyata talip dahi olabilirim benim Clio için.:D
$_86.JPG

Son düzenleme:
Ayağındakiler bundan mı?Bence kötü durumuyorlar en kötü yazlık kışlık diye ayırabilirsiniz.Kışlık Stock yazlık istediğinizin üzerinde durur.Bunlar 15 mi 14 mi?14 se uygun fiyata talip dahi olabilirim benim Clio için.:D
$_86.JPG
Aynen jantlar bunlardan. Çok içerde duruyorlar ve yaklaşık 9 kg ağırlıkları var. 2 tanesinin göbekleri yok ve renkleri siyah. Birazda o yüzden kötü geliyorlar sanırım gözüme. kışlık 1 takım bridgestone aldım evlada yazlıkta oz f1 düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...