KAPALI 20 Bin TL Araba seçimi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yigityildirim

Asfalt Kurutucu
29 Kas 2016
1
0
535
Merhabalar iyi forumlar,

Aranızda yeniyim.
Araba ehliyetini alalı 2 sene olmasına rağmen fazla tecrübemin olmaması nedeni ile uygun bir araba düşünüyorum hem tecrübe yapacak hem arada sırada hafta sonları bir yere gitmelik.
Arabayı İzmir'de kullanacağım arada sırada memlekete gidip geleceğim 120 km arada sırada şehirler arası yollarda kullanmalık bir araç alacağız bütçe 20 bin tl ama onun haricinde 30 bin tl ye kadar alternatif düşünüyorum . onun harici normalde motor hastasıyım ailem motora karşı olması nedeni ile bana araba alıveriyorlar dediğim gibi motorda 7 yıllık tecrübem var trafik tecrübem ama araba tecrübem olmaması nedeni ile motora bindiğim rahatlıkta arabayı süremiyorum trafik okumada sıkıntım fazla olmuyor fakat kontrollerde biraz sıkıntı oluyor acemiliğim yüzünden yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.... İyi forumlar

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam yalnız birkaç falsosunu gördüm, düşündürdü.
İlk bakışta cam fitillerinin oralardaki kapı döşemeleri perişan olmuş gibi geldi. Bir de donanımı yerlerde, airbag filan yok. O nasıl Griffe? Ya Griffe değil, ya da bir kazada airbag patlayınca direksiyon değişmiş. Apaçi paket komple sökülür sökülmesine de, umarım kalıcı hasarlar vermemiştir elektrik sistemine ve kaportaya. O arka silecek mekanizması da baştan ele alınıp bir kontrol edilmeli. Sırf şekil için hele de arka sileceği öyle dik koymalarına hiç aklım ermiyor. Koltuklardaki kılıflar da orijinal hali ile ilgili düşündürdü :) Alıp kullananın profili pek güvenilir gelmedi bana ne yalan söyleyeyim. :)

Bu araba bi çocuktaydı, askerlik için acil satılık falan diyordu 17500den ilandaydı bir ay süründü, sonra bu fiyattan galeriye düştü, gidip görmeden bir şey diyebilmem güç açıkcası

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,074
7
51,468
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
araba kozmetik olarak güzel duruyor ancak içi...
eski arabalarda koltuk kılıfı+direksiyon kılıfı kombinesi gördüğümde direk eliyorum ben.
içi pek iç açıcı değil
ve bunlarda airbag yok muydu ben mi yanlış hatırlıyorum?
valla bi kaç griffe ilanına baktım bazılarında var bazılarında yok onu ben de tam kestiremedim 2 farklı direksiyon var sanki yokmuş gibi geldi, fabrika verilerinde tek airbag var diyor emin olamadım, döşemelere falan dikkat etmiyorum açıkcası olağan karşılıyorum model yılına göre, zaten orjinal döşemenin üzerine kılıf geçirilmiş
Ben çok net 2 tane Griffe hatırlıyorum, ikisinde de airbag vardı. Diğer donanımlarının içine hiç binmediğim için bir şey söyleyemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım