2000 Model BMW E46 320i, 144.000 km, Manuel

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Maşallah, Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde binin inşallah. Style 32 en sevdiğim o dönem jantlarından biri ama 17" mi olsaydı acaba demedim değil hani :) Bu arada arka camdaki Driven 34 detayı gözümden kaçmadı, Driven 34'ü bilen, takip eden adam arabasına iyi bakıyordur izlenimi oluştu bende, bu da onu kanıtlar nitelikte bir araç maşallah tekrardan :)

tahirrcann

Tahircan
Profesör
15 Kas 2020
50
236
1,110
25
İstanbul
Marka
BMW
Maşallah, Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde binin inşallah. Style 32 en sevdiğim o dönem jantlarından biri ama 17" mi olsaydı acaba demedim değil hani :) Bu arada arka camdaki Driven 34 detayı gözümden kaçmadı, Driven 34'ü bilen, takip eden adam arabasına iyi bakıyordur izlenimi oluştu bende, bu da onu kanıtlar nitelikte bir araç maşallah tekrardan :)
çok teşekkür ederim öncelikle güzel dilekleriniz için, hepimiz en güzel günlerde kullanalım otomobillerimizi inşallah. Style 32' ler konusunda kesinlikle haklısınız ancak temiz olanlarına istenen meblağlara benim çıkabilmem maalesef mümkün değildi kaldı ki cidden uçuk fiyatlar. Evet Driven34' ün de sıkı bir takipçisiyim. Can Eyilik, Sinan Koç gibi üstatlardan gördüklerimle, öğrendiklerimle naçizane iyi bakmaya gayret ediyorum otomobilime. tekrar sağ olun güzel yorumunuz için 🙏

tahirrcann

Tahircan
Profesör
15 Kas 2020
50
236
1,110
25
İstanbul
Marka
BMW
Maşallah ya, hasret kalmışız sağı solu oynanmamış, stock yayları ile duran, absürt egzoz yapılmamış E46'lara. Kazasız, belasız, güzel günlerde kullanın.
öncelikle çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. malum sarı sitede ve sokaklarda artık göremediğimiz bir e46. Kesik yaylar, air süspansiyonlar, sahte lemans jantlardan uzak modern-klasik ruhuna sadık şekilde kullanmaya devam :)) sağ olun tekrardan 🙏

tahirrcann

Tahircan
Profesör
15 Kas 2020
50
236
1,110
25
İstanbul
Marka
BMW
@kenblock hocam istemişti zaten uzun zamandır benim de aklımdaydı bir cold start videosu çekmek. ben de az evvel aşağıya inip halletmiş oldum aklımızdakini... Video maalesef dikey olarak çekildi ancak tam ekran yapınca bir sorun kalmıyor :)

ayrıca otomobilimin arkasından fotoğrafını eklemediğimi fark etmiştim. hazır aşağı inmişken şipşak fotoğrafladım.

882A169F-9812-4524-846C-32B463E8E05F.jpeg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Merhabalar herkese,

Aracım 2000 model orijinal 144.000 km' de değişeni olmayan, fabrika çıkışına sadık olarak saklanmış bir e46. Ben aracı 3. sahibinden satın aldım. Borusan' dan verilen satış teklifi dahi aracımın kitapçıklarının arasında durmaktadır. Fabrikasyon olmayan iki adet parça mevcuttur. Bunlardan birisi orta konsoldaki ekran ( Business kasetçalar saklanmaktadır.) bir diğeri ise çok beğenerek aracıma taktığım orijinal BMW Style 32 16 inch jantlardır. Fabrika etiketleri, faturası durmakta olup tüm fonksiyonları da faal olarak çalışmaktadır.

Günlük olarak severek ve çok da keyif alarak yaklaşık 7 aydır kullanmaktayım. Benim açımdan arabamda yapılacak pek bir değişiklik yok. Tek istediğim "bmw classic" plakalığı :) onu da ilk fırsatımda edinmiş olacağım.Ekli dosyayı görüntüle 31105Ekli dosyayı görüntüle 31106Ekli dosyayı görüntüle 31107Ekli dosyayı görüntüle 31108Ekli dosyayı görüntüle 31109Ekli dosyayı görüntüle 31110Ekli dosyayı görüntüle 31111Ekli dosyayı görüntüle 31112Ekli dosyayı görüntüle 31114Ekli dosyayı görüntüle 31115Ekli dosyayı görüntüle 31116
TR şartlarında nadir kalan bir aracınız var, Allah kaza bela vermesin. E46 olarak neredeyse en sevdiğim kombinasyon hem yeni nesiller gibi plastik parça ve elektronik sensör mağduru değil, hem de atmosferik sıralı 6'lı insan daha ne ister.Ha evet bir şey daha ister o da manuel şanzıman. :) Zamanında bizim de facelift otomatik E46'mız vardı, halen daha sürüşü aklımdadır, çok hoş bir araçtı. O araçtan sonra bizimkileri bir daha E46'ya ikna edemedim, olur da hayat koşulları nasip ederse tam böyle bir makyajsız manuel 320i'den daha iyi seçenek olmazdı herhalde, bana ileride istediğim gibi bir araç nasip olur mu bilmem ama benim gözüm kalmasın diye sizin aracınıza Maşallah diyeyim.:)

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
@kenblock hocam istemişti zaten uzun zamandır benim de aklımdaydı bir cold start videosu çekmek. ben de az evvel aşağıya inip halletmiş oldum aklımızdakini... Video maalesef dikey olarak çekildi ancak tam ekran yapınca bir sorun kalmıyor :)

ayrıca otomobilimin arkasından fotoğrafını eklemediğimi fark etmiştim. hazır aşağı inmişken şipşak fotoğrafladım.

Ekli dosyayı görüntüle 31150
Çok teşekkür ederim hocam

@alfhonso gel müdürüm sana da bir E46 çekelim

tahirrcann

Tahircan
Profesör
15 Kas 2020
50
236
1,110
25
İstanbul
Marka
BMW
TR şartlarında nadir kalan bir aracınız var, Allah kaza bela vermesin. E46 olarak neredeyse en sevdiğim kombinasyon hem yeni nesiller gibi plastik parça ve elektronik sensör mağduru değil, hem de atmosferik sıralı 6'lı insan daha ne ister.Ha evet bir şey daha ister o da manuel şanzıman. :) Zamanında bizim de facelift otomatik E46'mız vardı, halen daha sürüşü aklımdadır, çok hoş bir araçtı. O araçtan sonra bizimkileri bir daha E46'ya ikna edemedim, olur da hayat koşulları nasip ederse tam böyle bir makyajsız manuel 320i'den daha iyi seçenek olmazdı herhalde, bana ileride istediğim gibi bir araç nasip olur mu bilmem ama benim gözüm kalmasın diye sizin aracınıza Maşallah diyeyim.:)
öncelikle çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz ve ilginiz için. Benim için de en güzel kombinasyonlardan bir tanesi. Hem manuel olması hem m52b20' nin çıkardığı hoş sesler otomobilimin her kontağında beni biraz daha bağlıyor kendisine. Arabamda görüldüğü üzere pek bir opsiyon da yok aslında. Ne sunroof var ne ısıtmalı koltuk ne de elektrikli recaro'lar... lakin bunların hiçbirini bu aracı sürerken aramıyorum, hissettirdikleri göreceli eksiklerinden fersah fersah üstün bizim gibi otomobil sevenler başka tabirle petrolheadler için...

e46' ya ikna olmak kendi başınıza dahi zor bir süreç iken bir de ikna edilmesi gereken bir aile varsa işler daha da kızışıyor :) malumunuz e46 arıyorum dediğiniz vakit "sanayiden çıkmazsın" cümlesi cevap olarak ilk başta gelir :) tabiki her zaman olduğu gibi bunun üstesinden gelmek de aracınıza bakmaktan, hayati parçaların bakımını ve servislerini aksatmamaktan geçiyor sizin de çoğu kez tecrübe ettiğiniz üzere...

beni de makyajsız kasalar daha bir cezbetmiştir. belki daha maskülen olması belki de kendi aracım olmasından dolayıdır bilinmez :) ama toparlamak gerekirse naçizane fikrim temiz bir e46 herkesin dilek listesinde bulunmalı...

tekrar çok çok teşekkür ederim. size de dileğiniz olduğu vakit nasip olur inşallah sıralı altısı olan temiz bir manuel 46 :)

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Merhabalar herkese,

Aracım 2000 model orijinal 144.000 km' de değişeni olmayan, fabrika çıkışına sadık olarak saklanmış bir e46. Ben aracı 3. sahibinden satın aldım. Borusan' dan verilen satış teklifi dahi aracımın kitapçıklarının arasında durmaktadır. Fabrikasyon olmayan iki adet parça mevcuttur. Bunlardan birisi orta konsoldaki ekran ( Business kasetçalar saklanmaktadır.) bir diğeri ise çok beğenerek aracıma taktığım orijinal BMW Style 32 16 inch jantlardır. Fabrika etiketleri, faturası durmakta olup tüm fonksiyonları da faal olarak çalışmaktadır.

Günlük olarak severek ve çok da keyif alarak yaklaşık 7 aydır kullanmaktayım. Benim açımdan arabamda yapılacak pek bir değişiklik yok. Tek istediğim "bmw classic" plakalığı :) onu da ilk fırsatımda edinmiş olacağım.Ekli dosyayı görüntüle 31105Ekli dosyayı görüntüle 31106Ekli dosyayı görüntüle 31107Ekli dosyayı görüntüle 31108Ekli dosyayı görüntüle 31109Ekli dosyayı görüntüle 31110Ekli dosyayı görüntüle 31111Ekli dosyayı görüntüle 31112Ekli dosyayı görüntüle 31114Ekli dosyayı görüntüle 31115Ekli dosyayı görüntüle 31116
Kral satarsan haberim olsun

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
599
957
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Maşallah çok güzel araba, benim 156 ile karşılaştırmak isterim Küçükyalıdayım :D aynı yılların arabası

tahirrcann

Tahircan
Profesör
15 Kas 2020
50
236
1,110
25
İstanbul
Marka
BMW
Maşallah çok güzel araba, benim 156 ile karşılaştırmak isterim Küçükyalıdayım :D aynı yılların arabası
ah 156 ah... az mı gezdim forumlarda, sarı sitede senin temiz 2.0 jts' ni bulmak için... hayalimdir kendileri. Şu finallerden sonra, ben de isterim bir gün karşılaştırma müsait olduğunuz vakit. Madem bir de komşuyuz... 😬

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım