2003 Lancia Thesis 2000 Turbo 20V 185 Hp

massari

Asfalt Kurutucu
23 Kas 2016
18
61
635
Teşekkür ederim.. herkese kazasız belasız şürüşler.. isterlerse seve seve test yapabilirler çünkü Türkiye yollarında neredeyse hiç olmayan bir araç.. ve üretildiği yıla göre çok ileride teknolojisi var.. örnek olarak 2003 model olmasına rağmen led arka farlar kullanılmakta veya dahili gps ve bunun gibi.. ayrıca full modelinde şerit takip sistemi vs

canfck

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
10
11
595
Dışarıda hiç karşılaşmadığım bir modeli, kendisi hakkında pek bilgi sahibide değilim açıkçası ama keyifli bir otomobil olduğunu görünüşünden bir kısım belli ediyor. Kazasız belasız Güle güle kullanın.

massari

Asfalt Kurutucu
23 Kas 2016
18
61
635
IMG_1872.JPG
IMG_1871.JPG
IMG_1870.JPG
Çok teşekkür ederim arkadaşlar herkese kazasız belasız sürüşler .. birazcık içindende foto ekliyorum

enkadr

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
12
34
595
İstanbul
Gerçekten çok şık. Özellikle torpidodaki detay çok hoş gerçekten. Bence çok değerli bir araca sahipsiniz gerçekten uzun yıllar keyifle sürmenizi dilerim...

MrBally

Asfalt Kurutucu
7 Ara 2016
9
23
595
Çok değerli çok şık, eski kanatlı otomobiller edasıyla duran bir aracınız var, iç mekan kalitesi beni benden aldı, sizin de harika baktığınız çok net belli oluyor çok özel bir aracınız var, testini görmek isterim doğrusu, motoru hakkında bilgi verebilir misiniz biraz.
Motoru hakkında derken devirlenme karakteri vb. şeylerden bahsediyorum bu arada.

Son düzenleme:

massari

Asfalt Kurutucu
23 Kas 2016
18
61
635

arac zorlanmadan 260 km hıza çıkıyor ve resimde görebileceğiniz gibi 5000 devir 240 km ve 7000 devire kadar normal yani kırmızı 7 bin devirde başlıyor. Aracın motoru normalde Fiat'ın kullandığı HGT motor var turbolu 5 silindirli. Güç olarak 185 beygir 5000 devir dakikada. tork olarak ise 308 Nm /2200 devir dakikada.1700 kilo boş ağırlığı olan aracı 0'dan 100'e 8.9 saniyede ulaşmasını sağlıyor. Zaten HGT motorları biliyorsunuzdur yani demek istediğim HGT motorun fabrikasyon olarak turbo kompresör takılıp beygir ve torkunun yükseltilmiş hali. Her ne kadar araç büyük bir araç olsada HGT motor sayesinde bazen sanki spor araç kullanıyormuş hissi veriyor. Bu arada araç 6 vites. Araçta benim hoşuma giden yılına göre çok ileride olması çünkü araç 2003 model. Örnek olarak benim araç en boş verisyonu ve
Önler xenon ve arkada led farlar
Yağmur ve far sensörü
Deri kaplamalı ve elektrikli hafızalı derinlik ve yüseklik ayarlamalı fonksiyonel kumandalı direksiyon
Kafalıklara kadar tam elektrikli hafızalı ve ısıtmalı sürücü ve ön yolcu koltukları ayrıca arka iki koltuk arasındaki kol dayamaki gözde ön sürücü yolcu koltuğunu toplayıp katlaması için tuş ve arka cam perdeyi indirmek için ikinci tuş
Elektrikli ısıtmalı katlanabilir yan aynalar ve geri vitese takıldığında aşağı düşen sağ ayna
İki bölgeli tam otomatik klima ve ayrıyetten ikinci bölge için arkada ikinci ekran ve klima ayar paneli
Buzdolaplı vites arkası kol dayanağı( üç tane 330 luk kola sığıyor)
Elektrikli el freni
Cruser control
9 höperlörlü ve amfili bose marka ses sistemi
7 inç ekranlı gpsli tvli dvdli cdli(ama MP3 süz) ve kasetli uzaktan kumandalı yol bilgisayarlı teyp ( ancak Bluetooth yok), 6lı cd changer
Teypde sim kart girişi var ve ahizesiz telefon tesisatı eller serbest şekilde konuşulacak şekilde. Çok güzel çalışıyor yani sesi iletmesi ve karşıyı duymak olarak
SOS düğmesi.. İlk yardım çağrılması için
SkyHook yani elektrik destekli aracın çukurları alğılayıp içeri hissetmemisini sağlayan amörtisör
Elektrikli açılan torpido gözü
Vakumlu bagaj kapağı
Dört kapıda açma kollarında düğme var ve eliniz değer değmez elektrikli kapıyı dışa doğru itiyor.
En full versiyonunda ise
Şerit takip sistemi oto pilot . ısıtmalı ve masajlı arka koltuklar. Güneş enerjili sunroof (yani güneş enerji panelli sunroof ve oradanaracın aküsünün şarj olmasına destek veriyor).
Herkese kazasız belasız sürüşler ve gönnündeki araca sahip olma dileği ile... :)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW

arac zorlanmadan 260 km hıza çıkıyor ve resimde görebileceğiniz gibi 5000 devir 240 km ve 7000 devire kadar normal yani kırmızı 7 bin devirde başlıyor. Aracın motoru normalde Fiat'ın kullandığı HGT motor var turbolu 5 silindirli. Güç olarak 185 beygir 5000 devir dakikada. tork olarak ise 308 Nm /2200 devir dakikada.1700 kilo boş ağırlığı olan aracı 0'dan 100'e 8.9 saniyede ulaşmasını sağlıyor. Zaten HGT motorları biliyorsunuzdur yani demek istediğim HGT motorun fabrikasyon olarak turbo kompresör takılıp beygir ve torkunun yükseltilmiş hali. Her ne kadar araç büyük bir araç olsada HGT motor sayesinde bazen sanki spor araç kullanıyormuş hissi veriyor. Bu arada araç 6 vites. Araçta benim hoşuma giden yılına göre çok ileride olması çünkü araç 2003 model. Örnek olarak benim araç en boş verisyonu ve
Önler xenon ve arkada led farlar
Yağmur ve far sensörü
Deri kaplamalı ve elektrikli hafızalı derinlik ve yüseklik ayarlamalı fonksiyonel kumandalı direksiyon
Kafalıklara kadar tam elektrikli hafızalı ve ısıtmalı sürücü ve ön yolcu koltukları ayrıca arka iki koltuk arasındaki kol dayamaki gözde ön sürücü yolcu koltuğunu toplayıp katlaması için tuş ve arka cam perdeyi indirmek için ikinci tuş
Elektrikli ısıtmalı katlanabilir yan aynalar ve geri vitese takıldığında aşağı düşen sağ ayna
İki bölgeli tam otomatik klima ve ayrıyetten ikinci bölge için arkada ikinci ekran ve klima ayar paneli
Buzdolaplı vites arkası kol dayanağı( üç tane 330 luk kola sığıyor)
Elektrikli el freni
Cruser control
9 höperlörlü ve amfili bose marka ses sistemi
7 inç ekranlı gpsli tvli dvdli cdli(ama MP3 süz) ve kasetli uzaktan kumandalı yol bilgisayarlı teyp ( ancak Bluetooth yok), 6lı cd changer
Teypde sim kart girişi var ve ahizesiz telefon tesisatı eller serbest şekilde konuşulacak şekilde. Çok güzel çalışıyor yani sesi iletmesi ve karşıyı duymak olarak
SOS düğmesi.. İlk yardım çağrılması için
SkyHook yani elektrik destekli aracın çukurları alğılayıp içeri hissetmemisini sağlayan amörtisör
Elektrikli açılan torpido gözü
Vakumlu bagaj kapağı
Dört kapıda açma kollarında düğme var ve eliniz değer değmez elektrikli kapıyı dışa doğru itiyor.
En full versiyonunda ise
Şerit takip sistemi oto pilot . ısıtmalı ve masajlı arka koltuklar. Güneş enerjili sunroof (yani güneş enerji panelli sunroof ve oradanaracın aküsünün şarj olmasına destek veriyor).
Herkese kazasız belasız sürüşler ve gönnündeki araca sahip olma dileği ile... :)
5 bin devirde 240 maşaallah :D daha gideri var mı yani devir bandı 260 da 6 bin civarı görecek gibi.Yada son hız bu bmwlerin 8. vites gibi 5 den 6 ya geçince ivmelenme çok azalıyor mu?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım