2009 Ford Focus Yazilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umitberk

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
35
15
595
Arkadaslar elimizde 2009 40 binde 1.6 dizel araba var . Biz bu arabaya alt devirlerini canlandırıp belki 10 20 beygir katmak istiyoruz motor 110luk ne kadar tutar ve zarari varmidir sadece alt devirlerini biraz canlandirmak istiyoruz.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,568
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Valla sadece sinan'ı etiketlesem burda çıldırır. Aracı yormaya gerek yok yaptırmayın.

cem

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
32
44
595
Hiçbir şey olmaz. Düzgün bir firmaya yaptırdığınız takdirde. 9 senedir her aracımı yazılımlı kullanırım her biriyle uzun km ler yaptım. Ar-ge si olan, yol testleri yapan ve yazılımlaırnı oyle piyasaya sunan firmaları tercih edin.(Superchips,Revo gibi) Gidip o bu ustalara yaptırmayın. Bu firmalar 30-40 senedir yazılım işiyle uğraşıyorlar. Bir çok markaya dtm,vs kategorilerde yazılım hazırlıyorlar. Türkiyede ise insanlar motor kırarak,çeşitli zararlar vererek yazılım hazırlıyorlar.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Hocam o seride pek güç alınmıyor ve turbosu hassas diye biliyorum ama o motorda deneyimli epey yazılımcı var, 135 hp civarı olur diye düşünüyorum, 500 lira diyende olur 2000 lirada, tercih sizin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım