KAPALI 2009 GOLF 5 1.4 TSİ MI 2009 JETTA 1.4 TSİ MI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muh06

Taklacı Güvercin
10 Nis 2019
75
8
445
Merhabalar ilk aracım olacak. Genelde şehir içi kullanacam. Baktıklarımın ikisi de otomatik modelleri. Sizce 2009 Golfün mü görünümü daha güzel 2009 Jettanın mı ? İkisi de 122 hp. Performansları nasıl olur? Bir de bu araçların şehir içi şehir dışı yakıt tüketimi nasıl olur?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,286
3,918
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Otomatik vitesini bence iyi düşünmelisiniz çünkü çok fazla sorun yaşayan oldu. Ama onun dışında bence golf daha mantıklı çünkü içi bir tık daha kaliteli oluyor gibi geliyor bana. Bir de küçük araba hakimiyeti daha kolay olabilir. Diğer arkadaşlar daha iyi bilgiler verecektir..

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,738
3
9,669
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Net golf , jetta artık avrupa pazarında yok oldu biliyorsunuz ki türkiyede hala fiyatlarının nasıl bu kadar yüksek olduğunu anlamıyorum 😂😂

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,867
26,228
5,720
Ankara
Marka
Skoda
İkisi arasında karşılaştırma istiyorsanız golf daha kalitelidir. Bagaj da çok lazım değilse satması da jettaya göre kolay olur ilerde. Ama ek öneri isterseniz en sakıncalı şanzumanlar onlar ben önermezdim

Muh06

Taklacı Güvercin
10 Nis 2019
75
8
445
İkisi arasında karşılaştırma istiyorsanız golf daha kalitelidir. Bagaj da çok lazım değilse satması da jettaya göre kolay olur ilerde. Ama ek öneri isterseniz en sakıncalı şanzumanlar onlar ben önermezdim
Golf'ün görünüşü hoşuma gidiyor. Otomatik bir araç istiyorum. Bekarım genelde şehir içi kullanacam. 50-55 arasında otomatik araç ne önerirsiniz? Şanzımanlarında çok mu sorun çıkıyor bu yıllardaki golflerde?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,867
26,228
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Golf'ün görünüşü hoşuma gidiyor. Otomatik bir araç istiyorum. Bekarım genelde şehir içi kullanacam. 50-55 arasında otomatik araç ne önerirsiniz? Şanzımanlarında çok mu sorun çıkıyor bu yıllardaki golflerde?
Bildiğim kadarıyla dsg onlar. İlk dsg ler baya baya sıkıntılı şanzımanlardı mekatronik arızası falan verip dururlardı o zamanlar şimdi eskidiler iyice kötü olmuştur onlar. Farklı araç olarak da o fiyata o performansta otomatik araç zor bulunur herhalde. Biraz performans feragatinde bulunabilirseniz i20 nin falan otomatiği sağlam diye biliyorum. Onun dışında fiesta corsa falan da bakabilirsiniz. Tork konvertörlü polo varsa eğer olabilir.

Bilen arkadaşlar daha mantıklı öneriler verecektir

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Şahsen tüm zamanların en çirkin golfü olduğunu düşünüyorum golf 5 in. Her ne kadar jetta nın kalitesi bir çıt aşağıda olsa da aradaki fark bir golf 6-7/jetta kadar değil. Bu yüzden jetta yı tercih ederdim. Üstelik bagaj artısı da var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım