KAPALI 2011 1.4T SPORT J KASA ASTRA ALINIR MI ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samet131

Düz Yol Gazcısı
5 May 2018
28
18
145
Arkadaşlar merhaba ,

Geçenlerde konu açmıştım araç seçimiyle ilgii fakat aklıma yatan bir araç bulamadım. Şekil olarak hoşuma giden 2011 1.4T SPORT J KASA ASTRA almayı düşünüyorum. Yıllık max 5-6 bin yol yaparım.

- Araç da parça parça 14-15 hasar kayıt var dolu hasar onarımı vs.
- Sağ direk Dolu yüzünden boyanacak
- Henüz 49 bin de içi falan çok temiz
- Motor iyi yorulmamış
- Otomatik vites
- Multimedia sistem
- Fiyat olarak : 55.000

Sizce alınır mı ?

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Alınmaz. Daha guzel kondisyonda olanları benzer fiyatlara gidiyor. Kasa çok ağır 1.6t bakardım yerinizde olsaydım. 2cr tuning serhat incinin güzel videoları var bu motorlara hangi yağ kullanılması gerektiği vs içeren. İzleyip daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Benzini koy git tipinde tas gibi motorlar değil dikkat edilmesi gereken şeyler var.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba ,

Geçenlerde konu açmıştım araç seçimiyle ilgii fakat aklıma yatan bir araç bulamadım. Şekil olarak hoşuma giden 2011 1.4T SPORT J KASA ASTRA almayı düşünüyorum. Yıllık max 5-6 bin yol yaparım.

- Araç da parça parça 14-15 hasar kayıt var dolu hasar onarımı vs.
- Sağ direk Dolu yüzünden boyanacak
- Henüz 49 bin de içi falan çok temiz
- Motor iyi yorulmamış
- Otomatik vites
- Multimedia sistem
- Fiyat olarak : 55.000

Sizce alınır mı ?

Eğer hasar anlamında marjinal bir sıkıntısı yoksa alınır. Gidişi 140 hp gibi değil, yakıt 10 litre civarı yakar, tüp uyumlu ama. Fiyatına göre mantıklı bir araba, eğer içinize siniyorsa elbette alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım