astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Herkese Merhaba,
0.9 Clio Tce 90 hp 135 Nm araç ile bilgi toplamaya çalışıyorum. 1.0 ve 1.2 atmosferiklere nispeten daha iyi bir çekiş ara hızlanma performansı olduğu söyleniyor. Turbonun yarattığı yüksek basınçtan dolayı motorun dayanıksız olacağı hakkında görüşler gördüm. Tecrübe ve fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Bir de siz olsanız yakın fiyat, km ve temizlikte 2013 Clio 0.9 Tce 90 hp 135 Nm ve 2011 ibiza 1.2 Tsi 100 hp 175 Nm arasında nasıl bir tercih yapardınız?

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,292
16,209
5,720
çanakkale
Marka
Renault
@dthhasan sizdeki bu motordan mıydı ?
Evet0.9 tce var bizde 2012 clio 4 ilk üretilen partiden almıştık.şuan 60 bin km de bir hafta önce ise 2200 km yaptım 6 günde o arabayla.aşırı kötü karadeniz sahil yolları zigana tırmanışı otobanda 130 la gittim araba hınca hınc doluydu 5.6 litre yaktı.arabanın sadece icon donanımını öneririm touchtan uzak durun sadece ekran var başka hiçbir özellik yok.şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık çok şükür.triger zinciri değişim zamanı yok motorla beraber diyor ömrüne sanırım servis 150 bin öneriyor ses yapınca değişirim.135 torku var 1750 devirde veriyor torkunu.aracın aşırı ses alma sorunu vardı ama çözmüşler ön kapıdaki kelebek camın çıtasını çekip çıkarıp oraya silikon sıkıyorsunuz bitiyor yoksa araç 74 km üstünde ıslık çalmaya başlıyor.hatta o kadar ses alıyorki camı açınca ses azalıyor çünkü ıslık gidiyor.araç 2 . Viteste 70-80 görüyor motorsiklet gibi.mükemmel devir çeviriyor.
donanımsal olarak bizim 2012 arabada
Anahtarsız giriş ve çalıştırma
Katlanır ayna
Start stop
Yağmur far arka park sensörü
4 yada 6 hava yastığı
16 inch çelik jant
Bass refleks müzik sistemi
Cruise kontrol
Eco modu
Start stop
Otomatk klima
Navigasyon
Muhtemelen sayamadığım bir ton özellik var.
Tekrar diyorum biz hiçbir sorun yaşamadık.hatta geçen hafta kendi üstüme devrini aldım ömür boyu satmam diyorum ama muhtemelen sözümde durmayacağım.
Araç tipi çok güzel 2012 olmasına rağmen modern duruyor.

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Evet0.9 tce var bizde 2012 clio 4 ilk üretilen partiden almıştık.şuan 60 bin km de bir hafta önce ise 2200 km yaptım 6 günde o arabayla.aşırı kötü karadeniz sahil yolları zigana tırmanışı otobanda 130 la gittim araba hınca hınc doluydu 5.6 litre yaktı.arabanın sadece icon donanımını öneririm touchtan uzak durun sadece ekran var başka hiçbir özellik yok.şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık çok şükür.triger zinciri değişim zamanı yok motorla beraber diyor ömrüne sanırım servis 150 bin öneriyor ses yapınca değişirim.135 torku var 1750 devirde veriyor torkunu.aracın aşırı ses alma sorunu vardı ama çözmüşler ön kapıdaki kelebek camın çıtasını çekip çıkarıp oraya silikon sıkıyorsunuz bitiyor yoksa araç 74 km üstünde ıslık çalmaya başlıyor.hatta o kadar ses alıyorki camı açınca ses azalıyor çünkü ıslık gidiyor.araç 2 . Viteste 70-80 görüyor motorsiklet gibi.mükemmel devir çeviriyor.
donanımsal olarak bizim 2012 arabada
Anahtarsız giriş ve çalıştırma
Katlanır ayna
Start stop
Yağmur far arka park sensörü
4 yada 6 hava yastığı
16 inch çelik jant
Bass refleks müzik sistemi
Cruise kontrol
Eco modu
Start stop
Otomatk klima
Navigasyon
Muhtemelen sayamadığım bir ton özellik var.
Tekrar diyorum biz hiçbir sorun yaşamadık.hatta geçen hafta kendi üstüme devrini aldım ömür boyu satmam diyorum ama muhtemelen sözümde durmayacağım.
Araç tipi çok güzel 2012 olmasına rağmen modern duruyor.
Hocam en ince ayrıntısına kadar yazmışsınız çok teşekkür ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım