2013 Toyota Yaris 1.0 Life

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
280
1,210
Türkiye
Marka
Renault
Tekrardan herkese merhaba, 1998 model Renault Twingo aracımla takas ettiğim yeni aracım 2013 Model Toyota Yaris 1.0 Life ile tanıştırayım sizleri. Twingo ilk aracım olduğundan zaman zaman özlüyorum ancak 98 den 13 modele geçmenin verdiği avantajlar özlemimi bir nebze olsun dindiriyor :). Velhasıl kelam 3 ayda 10 bin kilometreyi geride bıraktık, genel düzenli bakımlar hariç ekstra bir durumu çok şükür olmadı. Hem 1.0 hem de tüplü olmasının avantajı biraz dikkatli kullanımda km de 1₺ yakmasında saklı, günümüz şartlarında ekonomik olarak harika bir değer. Performans konusunda saf benzinli önceki aracım olan Twingo’ya benzer. 140-150 km/h civarlarında stabil olarak uzun yol gidebiliyorum ki o şartlarda bile 1.6-1.7₺ yakması gerçekten güzel. Yol tutuşu noktasında memnunum verdiği güven ve memnuniyet onun bir Toyota olduğunu hatırlatıyor. Ovit Dağının buzlu yollarında kış lastiği ve biraz da direksiyon kontralarıyla çok eğlenceli anlar yaşadık :D. Yakın zamanda da özel plaka işimizi hallettik ve bu konuda da oldukça mutluyum, ömürlük kullanacak bir plaka gerçekten bir otomobil turkunu için önemli :). Buraya kadar okuduysanız çok teşekkür ediyorum, iyi forumlar dilerim şimdi fotoğraflarıyla konuyu noktalayabilirim(Yol kirini çok estetik bulduğum için tema olarak bolca fotoğraflarımda bulabilirisiniz :) )
IMG_6317.jpeg
IMG_6383.jpeg
IMG_6338.jpeg
IMG_6349.jpeg
IMG_6510.jpeg
IMG_5795.jpeg

Son düzenleme:

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
899
1
1,717
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Maşallah kazasız belasız sürüşler olsun. Japon atmosriği + LPG çok yerinde olmuş. Yine de sormadan edemeyeceğim litre fiyatı 20 lira aşağı yukarı. 5 litre yakması lazım tüpte 1 lira olması için. Bana biraz ilginç geldi. Aracınız hayırlı olsun. 😀

THE TURK

Bahadır
Profesör
25 Ocak 2020
98
280
1,210
Türkiye
Marka
Renault
Maşallah kazasız belasız sürüşler olsun. Japon atmosriği + LPG çok yerinde olmuş. Yine de sormadan edemeyeceğim litre fiyatı 20 lira aşağı yukarı. 5 litre yakması lazım tüpte 1 lira olması için. Bana biraz ilginç geldi. Aracınız hayırlı olsun. 😀
İnanın bende ilk aldığımda şaşırdım, 5.vites 80-90 arası 5 lt yakıyor denedim onayladım :D

racer

Sedat
Profesör
27 Eyl 2021
222
349
1,085
29
ankara
Marka
Ford
bende de segment kardeşi fiesta ve swift var. :) güle güle kullanın. yaris güzel araçtır...

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
92
44
970
İstanbul
Marka
Opel
Aracından ne istediğini ve ne aldığını bilen kullanıcılara bayılıyorum. Gerçekten çok güzel anlatmış ve keyif alarak kullanıyorsunuz.
Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım