KAPALI 2015/16 insignia mi 2015 a3 sedan atraction mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan585

Taklacı Güvercin
23 Ocak 2017
13
6
295
40
Izmir
arkadaşlar 2015/16 insignia 1.6 dizel otomatik cosmo ya da a3 sedan dizel otomatik atraction mu arasında kaldım. aşağı yukarı fiyatlar aynı.kararsız kalmamın sebebi insignianın 2.elinin zayıflığı ve yakıt tüketimi .a3 sedanın ise boşunu alabilmem nedeniyle memnun olmama korkusu. insignianın testini yaptım gayet güzel bir araba. ama a3 hiç kullanmadım. sizce hangisi. 2.elde de değer kaybetmemi önemli.teşekkürler.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
İnsignia kasa değişecek bunu da düşün. Konfor,yalıtım,yol tutuş a3 göre bilmiyorum ama donanım ve iç hacim olarak daha iyi olduğuna eminim. Buradaki seçimin tercihlerin belirtecek açıkcası ben c+ yerine d segmenti her zaman tercih ederim o yüzden insignia diyorum alternatif olarak superb de olabilir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
A3 hb'in özellikle 3 kapılılarına özel sempatisi olan birisi olarak A3 Sedan'a bindiğimde ciddi bir hayal kırıklığı yaşamıştım. İç mekan beklediğimden çok daha dardı. Insignia'nın da arkası benim ölçülerime göre tabiri caizse kümes gibi diyebilirim. :) Ama yine de ikisi arasında tercihim tüm yenileme, kalite algısı, ağırlık vb. etkenleri göz önünde bulundurduğumda bile Insignia olur.

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
Bu ara bütün araçların ikinci eli yükselecek şubat itibarıyla bütün 0 araçların fiyatı ötv farkı yiyecek misal 0 cosmo insignia 140 civarına çıkacak yani şimdi ikinci el alırsanız bir iki haftaya aldığınız fiyatın 5-10 bin üstüne satarsınız marka gözetmeksizin

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
A3. elinizde biraz daha paranız kalırsa a3 eksik özellikleri de sanayide tamamlanır. premium markaların ve vag markalarının özellikle istanbul'da her türlü modifiyesi mevcut. bir audi'yı opel'e segmenti ne olursa olsun asla değişmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım