KAPALI 2015 318i vs 320i ED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TurboCharger

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
39
17
595
136 ve 170 bg teknik olarak oldukça fazla fark gözüküyor fakat hiç kıyaslama şansım olmadı.Bu beygir farkı ne kadar hissettiriyor? 318i yeterli mi ?

TurboCharger

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
39
17
595
Maşallah hocam parıldıyor Allah kaza bela vermesin
Eksik olmayın.Sizin aracınızdaki farlarda LED, kısa ve uzunlarını yeterli buluyor musunuz? Sellektörlerin şimşek etkisi var mı ? Şahsen ben hayal kırıklığına uğradım.Çünkü makyajsız 3 serisinin farları bi-xenon ve onlar aşırı iyiydi.Lakin makyajla birlikte farlar LED oldu ve aydınlatmasıda sellektörleri zayıf maalesef.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Eksik olmayın.Sizin aracınızdaki farlarda LED, kısa ve uzunlarını yeterli buluyor musunuz? Sellektörlerin şimşek etkisi var mı ? Şahsen ben hayal kırıklığına uğradım.Çünkü makyajsız 3 serisinin farları bi-xenon ve onlar aşırı iyiydi.Lakin makyajla birlikte farlar LED oldu ve aydınlatmasıda sellektörleri zayıf maalesef.
Selektör yapınca şimşek etkisi yapıyor evet, uzunları açınca da kısalar yukarı doğru kalkıp uzunlara destek oluyor. Gayet yeterli buluyorum

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım