Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,822
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Yeni aracımızı megane gider gitmez aldık. Kusursuz değil 2-3 parça boyası var. 283.000 km de 2016 model. Biraz kozmetik masrafları haricinde mekanik olarak benlik bişeyi yok gibi. Birkaç işi var zaten ustamdan aldım kendisi halledecek. Ben kozmetik eksikler ve ekstralar üzerine yoğunlaşacağım. Tamam dediğim anda satışa çıkacak. Her arabamda olduğu gibi kendim yıllarca binecekmişim gibi yapacağım. Bir araba daha eksiksiz hayata dönecek para ve zaman oldukça diyelim. Hemen çalışmaya başladım. İlk iş gizli özelliklerini açtım. Sonra her zamanki gibi orjinal LG marka carplay destekli teybin montajını yaptım. Sırada TSS20 ler ve kameraların montajı var. Ardından hız sabitleme sistemi gelecek. Benim program böyle ama benim günüm günümü tutmaz malum 😂 Tavan sepetide aldım. Jantta alacağım. Çok seversem sürerim ya :D

İlk görüşte aşk 😂 __________________________________________ Sıcağı sıcağına gizli saklı hiçbişey kalmasın dedim :D
image0 (1).jpeg image1 (1).jpeg

Bir miktar dağıtmış olabilirim 😂 __________________________ Kaliteden taviz veremiyorum 🙄
image2.jpeg image3.jpeg

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,822
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Çok teşekkürler dostlar. kozmetik olarak çok işi var. Bende o sabır yok. Zaten bir nevi sermaye niyetine aldım çok uzun kalmayacak baştan diyeyimde 😂
Bir daha şantiye yada ormancı arabası alacak olursam kozmetiği için ilave bütçe ayırmam gerektiğini hatırlatın 😁 boyalık çok iş var. Kapı içleri marşbiyeller güzelce elden geçecek. Sonra satarken triplere girecek alacaklar. Hiçbirinede izah edemem ama ben yaparsam doğru düzgün bir iş olsun isterim. Güzel olacak güzel inanıyorum.

Epey işi çıkardım aradan gene. Tavan sepetimizi taktık. Model olarak çok beğenmedim ama iş yapması önemli. Ön kapı fitilleri değişti. Sağ ön far gündüz farının metal ucu kırıktı onu farklı bir yolla hallettik. Klimaya gaz basıldı. Şoför kapısı svici değişti. Ufak bir temizlik yaptım. Yağ çubuğu biraz değişik bir haldeydi yenilendi. Silecek suyu depo kapağı değişti. Silecek hortumlarından biri değişti. Cam fıskiyelerinden biri değişti. Emniyet kemerleri ve kapı fitillerine silikon sprey uygulaması yaptım. O değilde herşey çok para yaa 😅

IMG_0170.jpeg IMG_0169.jpeg
IMG_0182.jpeg IMG_0183.jpeg
IMG_0187.jpeg

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,822
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hakkıyla topladım demek yakın zamanda nasip olursa alnım açık alanın yüzüne bakabileceğim anda ilanda olacak. O iş bende evvel Allah 😎

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,822
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Tabletten yazdığım için kısa tutuyorum. Araba birkaç gündür sanayideydi. Enjektör bakımı filan yapıldı. Arka tavan lambasının düğmesi kırıktı. Ön dekini arkaya aldım öne de üçlü olanlardan aldım. Sol arka stop duyu oksit yapmıştı Çıkma orijinal bir tane bulup değiştirdim. Bagaj kapağındaki dört çeker yazısı ve ön panel etiketlerini orijinal bulup yerlerine yapıştırdım. orijinal teyp kumandasını da buldum yarın nasipse onun montajını yapacağım. Yine yarın fırsat bulabilirsem kapı kilidi ayarları vs yapılacak.

IMG_0231.jpeg IMG_0345.jpeg IMG_0342.jpeg IMG_0343.jpeg IMG_0344.jpeg IMG_0232.jpeg IMG_0233.jpeg

Son düzenleme:

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,822
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Tavan lambalarını eklememiştim. İlaveten radyo kumandasını yeniledim. Laguna ve clio 2 serileriyle aynı. Sadece üzerinde telefon işareti var orjinalinde. Bende birinin içini diğerine aktardım. Tss leri bağladım. Araba halen sanayide. Sanıyorum bize enjeksiyon beyni lazım olacak. Tamir edecekler diye günlerdir arabayı kullanamıyorum.
IMG_0351.jpeg IMG_0354.jpeg
IMG_0353.jpeg IMG_0352.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım