KAPALI 2016 Ford Focus Otomatik Radyo Açma Kapama Nasıl Yapılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eness541

Elit Apaçi
18 Haz 2019
58
13
970
27
Marka
Yok
Merhaba aracım 2016 Ford focus hb yeni konu açmak istemedim arabadan inerken anahtarı aldığımda radyo otomatik olarak kapanmıyor yada Kontağa taktığımda otomatik açılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Merhaba aracım 2016 Ford focus hb yeni konu açmak istemedim arabadan inerken anahtarı aldığımda radyo otomatik olarak kapanmıyor yada Kontağa taktığımda otomatik açılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Şöyle bir konu var, bakın isterseniz. Onun harici, uyku modu muhabbeti olabilir. Servise bir göstermeniz gerekebilir. Akü ile alakalı olabilir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
En azından manuel almamışsınız yoksa R ye geçmeme problemi yaşardınız :) Buna şükür:)
Beyefendi lütfen... Konumuz multimedya.

Ünite daha önce herhangi bir sebepten sökülüp takıldıysa, arkadaki bağlantılarında hatalı veya eksik bir montaj yapılmış olabilir. Küçük bir ihtimal de akü. Yeni nesil araçlarda düşük akü voltajı, bunun gibi çeşitli fonksiyonları saçmalatabiliyor.

eness541

Elit Apaçi
18 Haz 2019
58
13
970
27
Marka
Yok
Kadaşlar yeni sorunum var oda depo kapağını açamıyorum daha doğrusu nerden açılıyor bilmiyorum 🤷🏻‍♂️ Benzinim çeyrek depo kaldı eteklerim tutuştu 😁 ama hala nerden açılıyor bilmiyorum aracın içinde herhangi bi mandal yok anahtarda depo açma gibi bi tuş da yok nasıl açılıyor yahu ?

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Kadaşlar yeni sorunum var oda depo kapağını açamıyorum daha doğrusu nerden açılıyor bilmiyorum 🤷🏻‍♂️ Benzinim çeyrek depo kaldı eteklerim tutuştu 😁 ama hala nerden açılıyor bilmiyorum aracın içinde herhangi bi mandal yok anahtarda depo açma gibi bi tuş da yok nasıl açılıyor yahu ?
Elle açılıyo

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
😁😁 şimdi denedim ama yok yine açılmıyor
Menteşe tarafından değil de, bagaj tarafından parmağınızla depo kapağına bastırıp deneyin, o şekilde kendisinin geriye gelmesi lazım.
Yeni nesil Ford'larda kolay yakıt sistemi vardır. İçinde çevirmeli bir depo kapağı olmaz, ancak pompayla kendisi açılan bir sistem vardır. Şimdiden söyleyelim, şaşırmayın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım