2016 VW Polo 1.2TSI DSG Comfortline | Drone ve POV Testi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Şu stok kavramını okumaktan sıkıldım. Araba araba işte, ne stoku ne modifiyesi. Birde pov artık dönemini bitirdi. Dönem artık OBD2 destekli recorder sistemlerinde. Klasik sabit kameraler araç içine bağlayıp datayı dijital olarak videolara yansıtmak.
bunun gibi mesela

mstyvz91

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
18
19
595
32
Şu stok kavramını okumaktan sıkıldım. Araba araba işte, ne stoku ne modifiyesi. Birde pov artık dönemini bitirdi. Dönem artık OBD2 destekli recorder sistemlerinde. Klasik sabit kameraler araç içine bağlayıp datayı dijital olarak videolara yansıtmak.
bunun gibi mesela

Baya iyiymiş :)

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
bunun gibi mesela

Abi bu da güzel ama pov daha çok yarı sanal gerçeklik gibi :D büyük kaliteli ekranda güzel çekilmiş pov izleyince insan kendini biraz daha olayın içinde hissediyor. Amaç eğlenmek değil bilgi almaksa tabiki obd kullanmak mantıklı. Benim tercihim povdan yana olurdu :D

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
bunun gibi mesela

Hocam bencede pov daha iyi. Pov videosu daha iyi geliyor nedense :)

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
Ben o gösterdiğiniz açıyı beğenmedim. Arabadan kopuk. Oyun gibi bir şey olmuş. Pov evet ideal değil ama bence ideale en yakını. Bu arada povun geçerliliğini yitirdiği yok. Hala millet çatır çatır pov çekiyor

mstyvz91

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
18
19
595
32
Ben o gösterdiğiniz açıyı beğenmedim. Arabadan kopuk. Oyun gibi bir şey olmuş. Pov evet ideal değil ama bence ideale en yakını. Bu arada povun geçerliliğini yitirdiği yok. Hala millet çatır çatır pov çekiyor
POV duruma göre çok iyi olabiliyor. Stock arabalarda POV yapmak bana mantıklı geliyor mesela :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım