HABER 2017 ÖTV düzenlemesi onaylandı!

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
@yunuSdrive kardeşim, seni kesinlikle eleştirmiyorum ama tavsiyem şu olur: Hayalin sıfır arabaya binmek olmasın, hayalin iyi bir arabaya binmek olsun. İkinci elde makul rakamlara gizli cevherleri bulmak çok kolay değil ama imkansız da değil.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Zamanında Aysun Kayacı 'ya demediklerini bırakmamıştı bu halkımız. şimdi ise cebinde beş kuruşu olmayıp 8 çocuk sahibi olanlara aha al sana kömür şuraya bas oyunu diye ülkesini satan cahillere hakkımı helal etmiyorum.Ülkesinde bir mermi dahi atmadan kaçan korkaklara ev ve para verip üstüne üniversiteye sınavsız girme hakkını verip bu parayıda kendı fakır ve ıssız halkından alan devletin karsılıgında oy aldıgını gordukce üstelik kalan paranın ayakkabı kutularından cıktıgını hatırladıkca bunu ne kendime yedirebilirim ne de ülkeyi biz gençlere emanet eden Ata'mın yüzüne bakabilirim. Gerçekten yazıklar olsun ....

Son düzenleme:

shadeboi

Asfalt Kurutucu
9 Kas 2016
1
0
535
2013 C180'im vardı geçen hafta sattım. Satmaz olaydım. Ocak ayından itibaren en az 15-20 bin lira artar fiyatlar.

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Araç fiyatlarının özellikle ikinci elde gerilemesini beklerken , tabiri caizse 4 ten 3 e çekti vere vere gidiyor. Böyle mizaha vuruyorum , ama yinede avutamıyorum kendimi.ALLAH ` ım araba hayallerimizi nasip eyler inşALLAH .

Mythase

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
2
0
535
Ben ekim ayında bir araç için sipariş vermiştim ancak seçtiğim opsiyonlar dahil edilmediği için siparişimi iptal edip yeniden sipariş oluşturdum ve yeni siparişim ocak ayının ilk haftasında gelecek. siparişi verdikten sonraki hafta bu ÖTV düzenlemesi açıklandı. Acaba bu düzenleme beni etkileyecek mi çünkü 20 bin liralık bir artışı karşılamam söz konusu değil. Ancak bu şekilde bir sürprizin haksızlık olduğunu düşünüyorum. Acaba bu düzenlemelerin alt maddeleri nasıl olcak.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Benden size öneri, siparişi iptal edin ya da bayi ile görüşün işlemleri hızlandırsınlar. Bu konuda net bir bilgi yok.

Mythase

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
2
0
535
Kapora felan vermedim zaten. Eğer fiyat değişirse almayacağımı da belirttim kabul ettiler (önceki siparişte kendi hataları olduğu için). Fakat beni kızdıran araç alabilirken alamayacak duruma düşmem. Söylentiler ne kadar doğru bilmem ancak bir açıklamaya göre yeni yılın ilk bir kaç ayında yavaş yavaş yürürlüğe girecekmiş yeni ÖTV'ler. Bu konuda sizin bilgilendirmelerinizi de takip ediyor olacağım. Teşekkür ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım