2018 Civic Hb FK7 Sport Plus 1.5t 182 hp Balata seçimi

killcan

Asfalt Kurutucu
14 May 2019
3
0
535
26
Marka
Honda
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim üzere Civic 1.5t hb araca sahibim, aracım henüz 20.000 km'de ancak balatalar bitmeye yakın, değiştirmek için servisle görüştüğümde orjinal ATE balatalar için 2500₺ gibi uçuk bir rakam istiyor, dışardan mal edince de 200-300 lira gibi cüzzi bir rakam oynuyor.
Farklı marka balata takmayı düşünüyorum ancak bunun için hangi markaya yönelmeliyim? Trw, Blueprint, Bosch gibi veya varsa sizin önerileriniz. Öncelik olarak Fren performansı önceliğim, daha sonra toz aşınma vb gibi durumlar. Şimdiden teşekkürler.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
TRW'den uzak dur derim, geçmişte kötü tecrübem var kendileri ile. Ate, ferodo gibi markaları tercih etmende fayda var.

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bende de aynı araç var daha hiç balata değişimi olmadı ama orjinal balatalarından çok memnunum. Araba zınk diye duruyor ani fren vs çok iyi.
Bu forumda işini görecek bir şeyler bulursun belki.

killcan

Asfalt Kurutucu
14 May 2019
3
0
535
26
Marka
Honda
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Önleri amazon üzerinden brembo , arkaları n11 den müller satın aldım. İyi forumlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım